Powieść, której współautorką jest gołdapianka – 28 lutego w księgarniach!

I oto po raz kolejny stoimy przed wydarzeniem literackim o zasięgu ogólnopolskim, związanym z Gołdapią, bowiem 28 lutego w księgarniach ma się ukazać książka, której współautorką jest Lidia Liszewska mieszkająca w Janowie pod Piękną Górą. Współautorem jest Robert Kornacki z Bełchatowa. Ich powieść zatytułowana „Napisz do mnie” wydana została w renomowanym wydawnictwie „Czwarta strona”, związanym z „Wydawnictwem Poznańskim”.

 

 

 

 

 

Już pierwsza strona okładki świadczy o tym, że materiał powieściowy został zauważony i doceniony przez wydawcę, ponieważ pod tytułem znajduje się rekomendacja znanego pisarza – Janusza Leona Wiśniewskiego.

Kobieta i mężczyzna snujący wspólną opowieść zapewniają udział w frapującej przygodzie literackiej, zaś owo połączenie twórcze dwóch pierwiastków wcale nie okazało się zderzeniem tylko subtelnym połączeniem, mającym korzystny wpływ na psychologiczną obserwację.

Autorom udało się bowiem pogodzić język szerszemu czytelnikowi przystępny z głębszą refleksją, pogłębioną psychologią postaci – stworzyć prozę jednocześnie wartką i wartościową, która ma szansę usatysfakcjonować szersze grono czytelników.

Promocja książki będzie miała miejsce w gołdapskim Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowym (przy Partyzantów 31) – 19 marca.

O pasjach Lidii Liszewskiej pisaliśmy przed kilkoma tygodniami na naszym portalu:

Nie tylko malarstwo, ceramika i… Czyli pasje Lidii Liszewskiej

 

 

Powiązane artykuły