Garmin Iron Triathlon 2018 – niższe wpisowe tylko do końca lutego!

Tylko do końca lutego obowiązują niższe opłaty startowe na zawody w ramach cyklu Garmin Iron Triathlon, który jest najstarszym i największym cyklem triathlonowym w Polsce. Zmiana opłat dotyczy to wszystkich dystansów, zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i w rywalizacji sztafet.

 

 

 

Do inauguracji cyklu pozostały już nieco ponad 3 miesiące. Listy startowe pierwszego etapu cyklu, który odbędzie się 20 maja w Płocku wypełnione są już w ponad 85 %. Podobnie sytuacja wygląda w Ślesinie, gdzie zawody odbędą się 3 czerwca, zajętych jest już blisko 80 % miejsc! W pozostałych lokalizacjach, listy startowe systematycznie się zapełniają, warto zatem zapisać się już teraz i skorzystać z niższego wpisowego!

W tym roku, w wybranych lokalizacjach cyklu Garmin Iron Triathlon, zawodnicy oprócz dystansów 1/8 IM oraz 1/4 IM będą mieli do wyboru po raz pierwszy dystans 1/2 IM. Na popularnej „połówce” triathloniści będą mogli ścigać się w Płocku, Elblągu i Gołdapi. W tym roku cykl odbędzie się już po raz siódmy, a w każdej z miejscowości na zawodników i kibiców czekać będą liczne atrakcje i nowości. Każda z edycji będzie miała również swój motyw przewodni! Tradycyjnie już, triathlonowi będą towarzyszyły zawody biegowe dla dzieci – Garmin Kids. Najmłodsi będą mogli wystartować w biegach na dystansach 200, 500 lub 1000 m, na które również można się zapisywać.

Tegoroczny cykl rozpocznie się zawodami w Płocku (20.05.2018), następnie, zawodnicy będą mogli ściągać się w urokliwym Ślesinie (03.06.2018) i Elblągu (17.06.2018). Czwarta edycja cyklu będzie miała miejsce w Stężycy (01.07.2018), a w połowie lipca odbędzie się „klasyk” w Piasecznie, tym razem dwudniowy (14-15.07.2018). Przedostatnie zawody w ramach tegorocznego cyklu odbędą się w Gołdapi (12.08.2018), a tegoroczny, wielki finał zagości w Augustowie (25.08.2018)

Na wszystkie imprezy i na wszystkie dystanse w ramach Garmin Iron Triathlon 2018 oraz Garmin Kids 2018 można zapisać się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na oficjalnej stronie zawodów www.irontriathlon.pl. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym profilu cyklu na Facebooku www.facebook.com/irontriathlon.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Garmin Iron Triathlon 2018 – niższe wpisowe tylko do końca lutego!

  1. Pasażer

    Pytanie, czy OSiR i burmistrz zadbali o Gołdapiaków? Będziemy płacili jak wszyscy czy ktoś pomyślał o swoich? Wątpię.