Wybór nowego i praktycznego fotelika samochodowego

Foteliki samochodowe

Rodzice, których dziecko wyrosło z nosidełka samochodowego, powinni zdecydować się na zakup kolejnego fotelika, który idealnie powinien dopasować się do wieku i wagi malucha.

Starsze dzieci mogą bezpiecznie podróżować samochodem w foteliku dla dzieci o wadze od 9 do 36 kg. Foteliki te są w pełni przystosowane dla większych dzieci, które mogą z nich korzystać nawet do ukończenia przez dziecko 4 lat, a nawet do 12 roku życia. W przeciwieństwie do fotelików przeznaczonych dla noworodków i małych niemowląt, foteliki samochodowe należące do 2/3 grupy fotelików wyposażone są w większą ilość różnorodnych zabezpieczeń.

Fotelikiem godnym polecenia, który cieszy się zainteresowaniem wśród rodziców jest fotelik Recaro Young Sport Hero. To ekskluzywny fotelik, który spełnia wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa, jest odpowiedni dla dzieci od 9 do 36 kg.

Fotelik Recaro Young Sport Hero jest praktyczny, ale również ekonomiczny, ponieważ może być używany przez dziecko od 9 miesiąca do 12 roku życia dziecka. Fotelik Recaro Young jest solidnym, stabilnym fotelikiem, wyposażonym w wiele różnych praktycznych zabezpieczeń. Fotelik ten jest wyjątkowo skonstruowany, ponieważ jest łączy wygodę dziecka z jego bezpieczeństwem. Podczas podróży ciało dziecka idealnie dopasowuje się do fotelika, co wpływa na komfort w czasie podróży.

Fotelik Recaro Young Sport Hero wyposażony jest w system bezpieczeństwa Hero, dzięki któremu pasy bezpieczeństwa nie skręcają się i łatwiej je zapiąć. Fotelik Recaro Hero można regulować, co zwiększa jego bezpieczeństwo poza tym fotelik ten posiada System Advanced Side Protection, to system pochłaniania energii, który w razie kolizji bocznej zapewnia maksymalną ochronę. Fotelik ten montowany jest przodem do kierunku jazdy za pomocą trzypunktowego pasa samochodowego. Dla mniejszych dzieci odpowiedni w foteliku jest pięciopunktowy system bezpieczeństwa.

Fotelik Recaro Young Sport Hero posiada wygodne siedzisko, które dodatkowo pokryte jest termoregulacyjnym materiałem, które o odporne jest na różnego rodzaju zabrudzenia i nie jest łatwopalny. Fotelik Recaro Young Sport Hero posiada w miejscu siedziska wygodną poduszkę, która dopasowuje się do kształtu ciała dziecka. Foteliki dostępne są w wielu ciekawych kolorach: Aluminium Grey, Carbon Black, Dark Sand, Indy Red, Performance Black, Power Berry, Racine Red, Xenon Blue.


Porady

Powiązane artykuły