Lodowisko jest już czynne

Czynne jest już lodowisko „Biały Orlik” przy gołdapskiej „Jedynce”. Szczegóły na załączonym plakacie.

 

 

 

Powiązane artykuły

16 komentarzy do “Lodowisko jest już czynne

 1. Najzimniejszy i najgorszy miesiąc? - Luty. Oby szybko przeminął

  Termin uruchomienia lodowiska to jest kompromitacja nowego dyrektora OSiRu. Co robił Pan przez ostatni miesiąc? Dlaczego lodowisko nie działało od 1 grudnia lub od mikołajek? W Ełku, Olsztynie, Suwałkach ludzie korzystają i bawią się już ponad miesiąca!
  Panie Luto, to pana kompromitacja! Ile nagrody dostał i za co Kowalczuk, Kowalczyk, Konobrocki, Mościński!?
  Mariuszu Kowalczuku, widać, że nie nadajesz się do sprawowania tak ważnej funkcji w tak newralgicznej dla rozwoju gminy firmie. Widać, że wychodzi ci tylko przybieranie świetlicy w Skoczach i tego się trzymaj.

  1. hej

   Może dlatego że tam lodowiska są zadaszone. Suwałki otworzyły przecież lodowisko przed świętami, bo do 10 grudnia zadaszali lodowisko. Nie kłam cżłowieku

   1. Najzimniejszy i najgorszy miesiąc? - Luty. Oby szybko przeminął

    ~@hej kłamczuchu
    jak się komuś zarzuca kłamstwo to może najpierw warto sprawdzić? Otóż w Olsztynie funkcjonują 3 lodowiska: przy hali Urania zostało otwarte 23 listopada, na ul Jeziołowicza i przy plaży miejskiej zostało otwarte 1 grudnia. Żadne z nich nie jest zadaszone.
    I co kłamco? Cały dwór Lutego jest zbudowany na kłamstwie i niekompetencji. Ludzie punktują was bezlitośnie, każde kłamstwo teraz zostanie wyciągnięte na wierzch.
    Więc teraz napisz prawdę dlaczego zmarnowaliście cały miesiąc i kto za to odpowiada?

    1. hej

     No a co z lodowiskiem w Ełku i Suwałkach??

 2. obserwator

  A tak przy okazji, dlaczego za nowego dyrektora Kowalczuka basen był nieczynny do południa w Wigilię i Sylwestra? To jest naprawdę niezrozumiałe.

  1. Ktos

   W tamtym Roku basen rowniez byl nieczynny w Wigilie i Sylwestra. Za to czynny jest w 2 Dzien Swiat oraz Nowy Rok. Pracownicy tez ludzie.

   1. Pływak

    Czy żyd jest dla szabatu, czy szabat dla żyda?
    Basen został wybudowany dla klientów, gości, turystów a przede wszystkim mieszkańców Gołdapi! Pracownicy żyją dzięki klientom basenu. Chyba się co poniektórym w głowach poprzewracało. Zatrudniali się w firmie, która pracuje w weekendy, święta, od świtu do nocy. Więc co się zmieniło? Aha, nowy burmistrz i dyrektor OSiRu, którzy nie myślą o wszystkich mieszkańcach tylko kolesiach, których zatrudnili po linii partyjno-kumplowskiej. A jacuzzi kiedy łaskawie będzie naprawione? Ponad 6 tygodni w obecnych czasach trwa już naprawa!

   2. Nemo

    W Wigilię nieczynny? Skandal!!!! Pracownicy powinni wigilię jak i inne święta obchodzić na basenie. Jak to jest możliwe, że ludzie mają wolne w wigilię, ich żony, dziewczyny, kochanki realizują się przy kuchennym blacie, a oni nie mogą zrelaksować się na basenie, bo ta nędzna obsługa poszła do domu przygotować kolację wigilijną i spotkać się z rodziną? Niedopuszczalne!!!! Wszystkich zwolnić i wymienić na profesjonalistów!!!! Z Nowym Rokiem życzę większego kontaktu z własnym mózgiem i ciut więcej empatii, to nie boli.

 3. swojak

  Bo w Ełku i Olecku basen juz nie był czynny od piatku

 4. suwalszczanka

  W Suwałkach lodowisko jeszcze nie działa, więc nie wiem skąd te wieści

 5. mgielka

  Kowalczuk módl sie o śnieg na Bieg Jaćwingów , bo znów będzie na Ciebie 🙂

 6. Anonim

  suwalszczanka to chyba z Suwaliszek

 7. hejt

  W Suwałkach lodowisko nadal nie działa, choć ma zadaszenie – wiadomości z radia 5. Chcę pojeździć na nartach panie Kowalczuk państwo Rudziewicz zamówcie śnieg, bo jak nie to negatywy na forum się posypią, żenada

 8. Tytus

  ~@ hejt – obawiam się że Pan Kowalczuk nawet przy 1,5 metrowej zaspie nie da rady zorganizować Biegu Jaćwingów. Do tego trzeba włożyć serce i bywać w pracy a nie przesiadywać wyłącznie u Lutego jako podnóżek. Pojawianie się w pracy o godz. 7 na 15 minut i wybywanie na cały dzień nie oznacza kompetencji.

  ~@ hej – a kto z obecnych władz OSiRu wykazał jakąkolwiek inicjatywę i próbę pozyskania środków na budowę zadaszenia lodowiska? Niestety brakuje wyobraźni i chcąc nie chcąc kompetencji by myśleć o rozwoju tej firmy, sportu, wydarzeń sportowych. Obecny obraz jest bardzo smutny i ponury. Płakać się chce.

  1. marniak

   Tytus Ty nie płacz tylko trzeba było złożyć CV na dyrektora OSiR-u. Niestety było tylko 2 kandydatów. Jakbyś był to Kowalczuka by nie było, a Ty pokazałbyś klasę i wyreżyserował sport w Gołdapi na poziom światowy. Czemu tego nie zrobiłeś?

 9. Lepiej to już było.

  Szanowni czytelnicy i komentatorzy, proszę Was o mały wysiłek intelektualny i wyobrażenie sobie takiego oto zdarzenia. Przypuśćmy, że w świetlicy wiejskiej np. w Skoczach (zbieżność z miejscem zamieszkania obecnego dyrektora OSiR zupełnie przypadkowa) zepsuło się np. światło. Co robi nasz dzielny druh Mariusz? Natychmiast działa, dzwoni, lata (oczywiście gdzieżby w godzinach pracy! Co za myśl Państwu przyszła do głowy!) I prąd jest. Najpóźniej w ciągu 24 godzin. No dobra 48 godzin.
  A teraz wyobraźmy sobie, że w OSiR np. na basenie psuje się bardzo lubiane i oblegane jacuzzi. Co robi nasz druh Mariusz? A przepraszam, tego nie musimy sobie wyobrażać, bo jacuzzi jest już zepsute od ponad 6 tygodni i nikt nie kwapi się do jego naprawy. Bo po co? Nagroda za pracę (pytanie jaką?) i tak wpływa na konto (podobno to 3000 zł), ludzie się obejdą a po co jeszcze babrać się i męczyć. Powiecie Państwo, że części trzeba sprowadzić. Tak się nieszczęśliwe składa, że części są lub były, tylko chętnego do pracy brak. Bo panowie (fragment usunięty przez redakcję)jakoś do czego jak do czego ale do pracy chęci nie mają.
  Bywam, obserwuję, pytałem, rozmawiałem z pracownikami i klientami basenu i mogę z całą stanowczością powiedzieć: tak źle jeszcze nie było. na basenie i w całym OSiRze. Lekceważenie klientów przy kasie (czekanie na kasjerkę to standard), smród uryny w toaletach, lekceważenie obowiązków przez ratowników (smartfon w ręku, krzesełko i pogaduchy ze sprzątaczkami), coraz niższy poziom usług. Takie rządy wprowadza Tomasz Luto ze swoją załogą (fragment usunięty przez redakcję) itd.
  O lodowisku nie będę pisał. Koń jaki jest każdy widzi. Powinniśmy dziękować, że w ogóle udało się je uruchomić. To prawdopodobnie ostatni raz, bo tak się dba o ten sprzęt.