Spotkanie informacyjne na temat środków unijnych dla przedsiębiorców

Przedsiębiorco podnieś kompetencje swoje i swoich pracowników – ze środków unijnych!!! Przyjdź na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 16 stycznia w Gołdapi, by poznać szczegóły!!!

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” dysponuje środkami unijnymi dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Warmii i Mazur na dofinansowanie do 80% wartości każdej usługi rozwojowej tj. szkoleń, kursów zawodowych, studiów podyplomowych, doradztwa i innych bez ograniczeń dla branży, tematyki szkoleń, wartości usługi i miejsca jej realizacji.

Środki dostępne są do 31 marca 2019 r. w ramach popytowego systemu dystrybucji, bezpośrednio od Operatora czyli Stowarzyszenia „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”, który dysponuje kwotą ponad 37mln zł.

Każdemu przedsiębiorcy oferujemy do 70 000,00 złotych.

ZAPRASZAMY 16 stycznia 2018 r. o 12.00 na bezpłatne spotkanie informacyjne do Starostwa Powiatowego w Gołdapi, ul. Krótka 1, sala konferencyjna nr 2.

W trakcie spotkania przedstawimy Państwu szczegółowe informacje o projekcie, ścieżkę wsparcia, będzie też możliwość osobistych konsultacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, proszę o potwierdzenie przybycia pod numerem telefonu 727-022-531 lub poprzez wysłanie e-maila na adres: biuro@screp.pl do dnia 12.01.2018 r. W załączeniu przesyłamy, krótką informację o projekcie i druk formularza zgłoszeniowego do projektu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE INFORMACYJNE

 

 

Powiązane artykuły