Policjanci kontrolują autokary

Trwa ją ferie zimowe. Jak co roku policjanci gołdapskiej „drogówki” w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży kontrolują autokary wiozące nasze pociechy na zimowy wypoczynek. Przypominamy, że istnieje możliwość zgłoszenia takiej kontroli. Można to zrobić osobiście w każdej jednostce Policji, lub telefonicznie, dzwoniąc pod nr 997.
 

 

 

 

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży w czasie trwających ferii zimowych jest priorytetem dla gołdapskich policjantów. Ważnym elementem w trosce o bezpieczeństwo są kontrole autokarów, wiozących najmłodszych na zimowy wypoczynek.

Tak było tez i dzisiaj w Baniach Mazurskich. Policjanci ruchu drogowego dokonali kontroli autokaru wiozącego dzieci do Giżycka. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowcy, dokumenty i stan techniczny autobusu.

Przypominamy, że w przypadku wyjazdu autokaru, organizator wypoczynku, nauczyciele bądź rodzice dzieci mogą zasygnalizować ten fakt osobiście lub telefonicznie dzwoniąc do Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi tel. 87 615 54 00 lub 997. Prosimy jednak, aby było to z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, gdyż jest to niezbędne w związku z planowaniem pracy i służby. Dzięki temu unikniemy potencjalnego oczekiwania związanego z wykonywaniem przez funkcjonariuszy innych czynności służbowych.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły