Podsumowanie efektów pracy gołdapskich policjantów w 2017 roku

Wczoraj po południu w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi odbyła się odprawa roczna, na której podsumowano pracę policjantów w roku 2017 i omówiono priorytety na najbliższe lata. W spotkaniu uczestniczył komendant wojewódzki insp. Tomasz Klimek. Gościliśmy również przedstawicieli lokalnych władz samorządowych powiatu oraz prokuratury.

 

 

 

 

Wczoraj (30.01.18) w Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi odbyła się odprawa roczna. komendant powiatowy Policji insp. Robert Marciniak podsumował stan bezpieczeństwa w regionie oraz efekty pracy gołdapskich policjantów.

W naradzie wziął udział komendant wojewódzki Policji insp. Tomasz Klimek, starosta gołdapski Andrzej Ciołek, burmistrz Gołdapi Tomasz Luto, wójt gminy Dubeninki Ryszard Zieliński, sekretarz gminy Banie Mazurskie Irena Łobacz oraz zastępca prokuratora rejonowego Andrzej Zawadzki.

Na spotkaniu podsumowano wyniki pracy gołdapskich policjantów za 2017 rok oraz omówiono cele i zadania stojące przez funkcjonariuszami w nowym 2018 roku. Komendant insp. Robert Marciniak szczegółowo przedstawił wyniki pracy.

Komendant wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek podkreślił, że uzyskanie tak dobrych wyników było możliwe dzięki pracy i zaangażowaniu policjantów. W swoim wystąpieniu przedstawił wyniki pracy policjantów garnizonu Warmińsko-Mazurskiego oraz podał priorytety na 2018 r.

Na zakończenie odprawy komendant podziękował władzom samorządowym za wpieranie Policji. Podziękowania za pracę i efekty na ręce funkcjonariuszy przekazali również  przedstawiciele lokalnych władz samorządowych powiatu oraz prokuratury.

Red. KPP Gołdap

 


Aktualności

Powiązane artykuły

22 komentarzy do “Podsumowanie efektów pracy gołdapskich policjantów w 2017 roku

 1. Matrix

  To nie jest komentarz do tego artykułu!
  Droga Redakcjo czy do sondażu „NA KOGO ZAGŁOSUJEMY W TEGOROCZNYCH WYBORACH?” mogłaby Redakcja dodać jeszcze możliwość wyboru: „żaden z powyższych kandydatów” ???

  1. No tak, to już następnym razem…

   1. KD

    Wydaje mi się, że na początku głosowania było więcej nazwisk kandydatów. Dlaczego zniknęły?

    1. Jedna osoba prosiła o usunięcie swojego nazwiska:-)

 2. Grześ

  Panie Redaktorze brak kandydata z PiS – np. Juchniewicz

  1. Fakt. Ale w kolejnej ankiecie będą ci, którzy już zadeklarują oficjalnie start.

  2. Antypis

   Jeszcze brakuje nam pisowskiego burmistrza w Gołdapi. Jakby za mało tej zarazy było w kraju.

   1. Jacek

    niestety już jest kandydat dobrej zmiany, Pan Adamczak

    1. Antypis

     Hmm, dobrze wiedzieć.

   2. Remigiusz

    Antypis najgorszą zarazą to jesteś ty. Na odległość „waniajet ” wschodnimi onucami
    i ubecją.

 3. Grześ

  Brak też np. Otto Beaty, a są osoby większości nieznane, jak p. Adamczak czy p. Szałkowska-Siejwa

 4. ktoś

  Ilość kandydatów- POWALAJĄCA.”Jakość” kandydatów – różna.Większość- która będzie startowała będzie startowała dla KASY! widzę tylko jedną osobę- kobietę- Panią KARINĘ, która ma wiedze, kompetencje, szacunek i chce dużo dla swojego miasta zrobić.Środków finansowych ma wystarczającą ilość- więc jej start w wyborach to naprawdę chęć „służenia mieszkańcom dla dobra mieszkańców”. Pani Beacie- dziękujemy- zbyt wiele stołków już zmieniła.

  1. Anonim

   Ile stołków zmieniła? Wymień. Ale na burmistrza ma rzeczywiście małe szanse.

 5. Rasbat

  A kiedy będzie ten następny sondaż?

  1. Za miesiąc lub dwa, kiedy kandydatury już w bardziej „w oficjalnym obiegu”…

 6. aaa

  No brak na tej liście jeszcze obecnego Starosty! Przecież też ma chłop ambicje.

 7. szary człowiek

  Nieuchronnie brudna polityka wkracza do naszego miasteczka ,,,dobra zmiana nas dopadła ”ludzie obudzcie sie !!!

 8. szary człowieku !!! myślisz ,że jeżeli ty jesteś brudny to wszyscy są brudni. Mylisz się .Przyjmij do wiadomości ,że brudni to są twoi kumple i całe wasze otoczenie. Reszta Gołdapian (i nie tylko)
  to są ludzie kulturalni i korzystający ze środków czystości. To już XXI wiek >Twoj umysł pochodzi
  z epoki kamienia łupanego.

  1. szary człowiek

   nie pisałem o” brudnych ludziach” Anonimie ,pisze i uwazam że ”polityka jest brudna”,przepraszam Anonimie jeżeli obraziłem Cię

   1. szary człowiek

    uwazam tez ze Burmistrz nie powinien byc politykiem

    1. Glos w sprawie

     I powinien i nie. Gdybyśmy wybrali włodarza polityka ktory ma jakies znajomosci i popracie „na gorze” nasze miasto by tylko na tym zyskalo. Latwiej wtedy „coś” zalatwic, coś przyspieszyc.

 9. Janek

  Przynajmniej w tej ankiecie nikt nie przekaże informacji dla obecnego burmistrza kto jak głosował.