Policyjne działania „Alkohol i narkotyki”

„Alkohol i narkotyki” pod taką nazwą gołdapscy policjanci przeprowadzili wczoraj działania, które skierowane były przeciwko nietrzeźwym kierującym oraz uczestnikom ruchu drogowego będącym pod wpływem środków odurzających. Podczas akcji funkcjonariusze przebadali blisko 160 kierujących. Wszyscy byli trzeźwi.

 

 

 

„Alkohol i narkotyki” to policyjne działania mające na celu wyeliminowanie z ruchu kierujących pojazdami w stanie nietrzeźwości lub będących pod wpływem środków odurzających. Nietrzeźwi kierujący są często sprawcami kolizji i wypadków drogowych, dlatego też wyeliminowanie ich z ruchu powoduje zmniejszenie liczby zdarzeń na drogach.

W ramach akcji gołdapscy policjanci zwrócili szczególną uwagę na kierujących nie tylko samochodami ale również jednośladami. Gołdapscy funkcjonariusze sprawdzali stan trzeźwości  blisko 160 kierowców. Wszyscy przebadani  byli trzeźwi.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Policyjne działania „Alkohol i narkotyki”

 1. ?????

  akcja alkohol i narkotyki – pytanie więc ilu było pod wpływem narkotyków????????????

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Marek

  Komentarz do poprzedniego artykułu. ”Gmina zmienia plan zagospodarowania śródmieścia”. Co Gmina zyska lub straci po przez wykonanie nowego planu? Co będą oznaczały wprowadzone zmiany dla mieszkańców?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...