Akcja polegała na wymianie pocztówek ze szkołami z całej Polski

My, uczniowie  klasy 4D ze Szkoły Podstawowej nr 3, wzięliśmy udział w ogólnopolskim projekcie językowym pt. „I know Poland well. Poland is cool”.  Akcja polegała na wymianie pocztówek ze szkołami z całej Polski.  Wysłaliśmy pocztówki z Gołdapi, a w listach opisaliśmy naszą szkołę i nasze miasto. Bardzo podekscytowani czekaliśmy na odpowiedzi od naszych rówieśników.

 

 

 

 

Otrzymaliśmy wiele kartek i listów od uczniów innych szkół.  Cała korespondencja odbywała się w języku angielskim, więc mieliśmy możliwość doskonalenia naszych umiejętności językowych.  Po zakończeniu przedsięwzięcia, przygotowaliśmy  w klasie wystawę pocztówek i listów od naszych korespondencyjnych przyjaciół. Udział w projekcie sprawił nam wiele radości, a co najważniejsze poznaliśmy różne, ciekawe miasta i miejscowości w  naszym kraju.

Klasa 4D

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły