Z Urzędu Miejskiego: Konkursy dla organizacji pozarządowych

Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto zaprasza organizacje pozarządowe do składania ofert w otwartych konkursach na realizację zadań publicznych Gminy Gołdap. Szczegóły w zakładce „Współpraca z organizacjami pozarządowymi” na www.goldap.pl

Powiązane artykuły

10 komentarzy do “Z Urzędu Miejskiego: Konkursy dla organizacji pozarządowych

 1. boss

  W urzędzie miejskim był też inny nabór, o którego wyniku można przeczytać pod tym linkiem
  http://bip.goldap.pl/mfiles/1327/3/23016/z/informacja.pdf
  Brawo szeryf! Nareszcie koniec z kolesiostwem! Nabory są przejrzyste, a ich wyniki nie budzą niczyich wątpliwości. Jak to mawia „nasz” burmistrz: Można? Można! i to po zaledwie dwóch miesiącach w ławach rajców miejskich. To się nazywa skuteczność w działaniu!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Zuza

   No i riposty, jak to często bywało, osoby zainteresowanej tym razem – nie ma! Dlaczego?

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Nina

  Kolesiostwo…. a to dobre 🙂 Może warto przypomnieć wynik innego konkursu:
  http://archiwalnybip.warmia.mazury.pl/powiat_goldapski/wakaty/138/52/Sekretarz_Powiatu/wyniki/.
  To się nazywa prawdziwa męska przyjaźń 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Zbigniew

   Jest tu jedna zasadnicza różnica i przykład „niebardzawy”.
   Przeca to jedna strona przez cały czas mówi o patologiach i wytyka to co rusz podobnie jak pewien gość, który mówił, że „Balcerowicz musi odejść”, a tu masz babo placek. Nie dosyć że pewien radny na przedostatniej i ostatniej sesji wpadł już w swoją pułapkę, to na dodatek nie radzi sobie w bezpośredniej polemice. Będzie przez cały czas powtarzał na okrągło te swoje pięć lub sześć tych samych zdań. No i jeszcze to… Ale z tego to naprawdę warto się cieszyć – to już jest cała jaskrawość:-) :-):-)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 3. HG

  Przeczytałem oba poprzednie komentarze i powiem tak: w każdym razie w obu przypadkach
  jest tu kolesiostwo. Nie ma więc co kreować się przed społeczeństwem jako osoba krystalicznie czysta, szczerze i BEZINTERESOWNIE oddana naszemu miastu.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Edward

  Kolejny przykład kolesiostwa – pani radna Celina Ostrowska (ugrupowanie burmistrza Nasza Gołdap) powołana (funkcja jak najbardziej dochodowa) na członka Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych! Taka to transparentność . Zgoda na hasło Naszej Gołdapi – Czas na zmiany!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Anonim

  Ale podobno byly tylko dwie osoby.Akurat uważam ze ta Pani jak najbardziej nadaje się.Zawsze pomocna ludziom,uśmiechnięta i co najważniejsze ma wiedzę czego innym brakuje.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Anonim

  Ta Pani startowała tez do Starostwa na stanowisko Sekretarza i co kto wygral.Zagadka kolesiostwo czy nie?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. Darek

  Ośmielam się niektórych internautów nazwać po imieniu czyli ” złośliwi głupcy”. Po pierwsze to konkurs był dostępny dla wszystkich spełniających warunki.Po drugie to HG Zbigniew czy boss również mogli wystartować.Po trzecie to skoro sugerujecie nieprawidłowości w tym konkursie to proszę podać fakty,dowody,dokumenty czy świadków na nieprawidłowości. Po czwarte to obrażacie 4 osoby z komisji oraz osobę,która zdobyła najwięcej punktów .Podważacie kompetencje,uczciwość i wszelkie normy konkursowe. Kawa na ławę a nie subiektywne insynuacje . Dla mnie takie nieuzasadnione domniemania i chęć dowalenia komuś kwalifikuje się właśnie na powyższą ocenę,

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Tomek

   Nie rób jaj Darku. Abstrahując już od tego konkretnego przypadku… Korupcja polityczna to nie tylko nieprawidłowości w procedurach lub papierach to również uchybienia natury moralnej. Był taki radny (i na szczęście już nim nie jest), dla którego istniało tylko to co było zapisane na papierze, w aktach, uchwałach itd. Przez co negatywnie dawał o sobie znać ten jego brak wyobraźni. Podważający taką „zimną” postawę zawsze w oczach kogoś takiego będą „złośliwymi głupcami”. Natomiast jak ta sprawa wygląda sensie moralnym oceni elektorat. Podobnie jak i inne (już bardzo liczne) przypadki tworzące swoiste drzewo genealogiczne, które zostało stworzone w błyskawicznym wręcz tempie z radnych, ich bliskich i znajomych…:-)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...