Wspaniały sukces Ewy Szorc z Jedynki

Ewa Szorc z Jedynki zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Edukacja globalna – Przyszłość świata zależy od nas!” na najlepszy scenariusz zgrywalizowanych zajęć lekcyjnych. Na konkurs wpłynęło ponad 700 scenariuszy z całej Polski.

 

 

 

Ewa Szorc przeprowadziła z uczniami lekcję „Życie pod wodą. Zrównoważone rybołówstwo” w formie trzypoziomowej gry edukacyjnej.

15 grudnia w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku odebrała dyplom i nagrodę ufundowaną przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych – patrona konkursu.

Gratulujemy serdecznie wygranej. Super, że reprezentujesz naszą szkołę. Możemy być wszyscy dumni.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

12 komentarzy do “Wspaniały sukces Ewy Szorc z Jedynki

 1. Jan

  Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

 2. Anonim

  Najllepsza. Nauczycielka roku i wzor do naśladowania

 3. Iza

  Wielu nauczycieli najmłodszych klas idzie po najmniejszej linii oporu a Pani Ewa Szorc bardzo się przy nich wyróżnia co widać przy każdej okazji.
  Niestety zamiast równać do najlepszych i zdrowo rywalizować wolą zostać krytykami i minimalistami. Pani Ewo ,my rodzice wiemy ,że Pani klasa jest najlepsza i poziomem nauczania i we wszystkich działaniach zabawowo-edukacyjnych.Tyle wycieczek,projekcji teatralnych ,które skutkują wychowaniem i współpracą zespołową ,rozszerzają horyzonty myślowe.
  Bardzo,bardzo gratuluję. Co na to koleżanki ?

  1. Rodzic

   To że nie każdy nauczyciel chwali się swoimi osiągnięciami w Internecie nie oznacza że nic nie robi. Nie każdy po prostu ma potrzebę chwalenia się swoją pracą. Poza tym dlaczego ocenia Pani prace innych skoro nie ma Pani pojęcia o tym co robią? Ma Pani dziecko w każdej klasie ? Moim zdaniem to nie w porządku że nauczycieli ocenia się po ilości artykułów z Internetu

 4. Mama

  Powinno być: po linii najmniejszego oporu. Pozdrawiam!

 5. Nina

  Niektórych rodziców z tej klasy to trudno zadowolić 🙂 Pewna matka chciała nawet napisać skargę do kuratorium …. podobno lubi pisać skargi.

 6. NIE IZO

  IZO nie jestem żadnym nauczycielem pani Ewie gratuluję nawet bardzo ale poco z twojej strony te przytyki. Pytanie co na to koleżanki. – to tylko sama chcesz włożyć kij w mrowisko. Mądra Koleżanka pogratuluje a z głupimi pani Ewa na pewno nie przyjaźni się. Pozdrawiam, jeszcze raz gratuluję a wszystkim nauczycielom Jak powiedziałaś „najmłodszych ” klas powodzenia w nowym roku

 7. Darek

  Ja uważam ,że wywołanie aktywności to pożyteczny ferment gdyż niektórzy spoczywają na przeciętności. A to wszak chodzi o nasze dzieci i wszyscy chcemy żeby ich wychowawcy podnosili sobie poprzeczkę.
  Bardzo łatwo będzie sprawdzić poziom w poszczególnych, równoległych klasach.Testy i sprawdzian ogólny. Pani Ewo tak trzymać.

 8. Karol

  My wychowawcy chcemy, żeby rodzice również podnosili sobie poprzeczkę, wszak chodzi o dobro dzieci.

  1. To prawda. Wychowanie zaczyna się od domu, ale coraz częściej rodzicom się wydaje ze szkoła ich w tym wyręczy. Pięknie to sformułował ks. Tischner.

 9. Nina

  Tak, wychowanie zaczyna się w domu ale pod warunkiem, że sami rodzice nie uczą nienawiści do ludzi i zwierząt. Ktoś kto jest toksyczny zazwyczaj sobie nie radzi sam ze sobą i ma jeszcze wychować dziecko. Jakie wartości może wpoić dziecku?
  DOM jest tym podstawowym źródłem, z którego bierze się hierarchia wartości. I łatwiej
  w dorosłym życiu zmienić przekonania niż system podstawowych wartości, czyli „kręgosłup moralny”. W tym wszystkim zaś wydaje mi się, że najważniejsza jest rola rodziców i ich przekaz. Dzieci trzeba uczyć miłość do siebie, ludzi i Wszechświata….