Podaruj słodki prezent na gwiazdkę

Chcesz wręczyć coś słodkiego pod choinkę? Zamiast zwykłych bombonierek wybierz coś jedynego w swoim rodzaju!

Słodkości są jednym z chętnie wręczanych upominków pod choinkę. W sklepach możemy znaleźć wiele czekolad i bombonierek wypełnionych pralinkami, które również wręczane są jako prezenty na gwiazdkę. Jeśli jednak poszukujesz czegoś zupełnie innego i oryginalnego, w takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

1. Czekoladowa gra

Uwielbiasz grać w warcaby albo w szachy z dziadkiem albo z mamą? W takim przypadku pomyśl o podarowaniu czekoladowej gry jako prezent na gwiazdkę. Takie upominki możemy znaleźć w sklepie internetowym ChocoRepublica.pl, który oferuje też wiele innych słodkości.
Do wyboru mamy trzy różne gry, a mianowicie czekoladowe szachy, czekoladowe warcaby oraz czekoladowe kółko i krzyżyk. Zamiast pionków możemy poruszać się po planszach czekoladkami. Ten, kto wygra, może otrzymać jedną czekoladkę!

2. Figurki z czekolady

Kolejnym pomysłem na słodki prezent na gwiazdkę jest figurka czekoladowa. Pyszna i jednocześnie oryginalnie wyglądająca figurka może być związana z hobby osoby, która ma otrzymać taki prezent.
Do wyboru mamy między innymi takie figurki jak czekoladowe kosmetyki, narzędzia, aparaty fotograficzne, kontrolery do konsoli, renifery, dinozaury, choinki, bukiety, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

3. Czekolada w personalizowanym opakowaniu z życzeniami

Ciekawa propozycja na prezenty na gwiazdkę to także czekoladki, które zamknięte są w oryginalnym opakowaniu z życzeniami, a nawet własnym zdjęciem.
Takie czekoladki możemy zakupić również w sklepie internetowym ChocoRepublica. Do wyboru mamy gotowe wzory świąteczne – wtedy możemy po prostu dodać własne życzenia lub dedykację, która będzie nadrukowana na opakowaniu. Możemy również dodać własne zdjęcie, dlatego opakowanie może być też wspaniałą pamiątką. Firma ChocoRepublica wykonuje również personalizowane opakowania, np. z metalowych puszek, dlatego nawet po zjedzeniu zawartości będą mogły być użyte do przechowywania różnych drobiazgów.

4. Słodycze z innych krajów

W innych krajach możemy zakupić takie słodycze, które nie są dostępne w Polsce. Wśród nich znajdziemy takie, które zachwycają swoimi oryginalnymi smakami. Podarowanie takich słodkości może być wspaniałym pomysłem na prezent pod choinkę dla osoby, która lubi poznawać nowe smaki.
Słodycze z innych krajów możemy zakupić także w Polsce, dlatego nie musimy wcale wyjeżdżać za granicę. Znajdziemy je w wybranych hipermarketach w działach z żywnością zagraniczną, w sklepach specjalizujących się w takich produktach, a także w sklepach on-line.

5. Słodkości przygotowane samodzielnie

Naszym ostatnim pomysłem na słodkie prezenty pod choinkę jest podarowanie samodzielnie przygotowanych słodkości. W tym przypadku możemy przyszykować ciasteczka albo ciasto, które będzie idealnie nadawało się pod choinkę, ale możemy też upiec dietetyczne batoniki czy przygotować samodzielnie chałwę.
Samodzielne pieczenie różnych słodkości nie jest takie trudne, jak może się wydawać, dlatego warto spróbować, nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robiliśmy. Nasze starania na pewno zostaną docenione przez osobę, której wręczymy taki słodki upominek.
Jeśli także poszukujesz oryginalnych prezentów na gwiazdkę, możesz zapoznać się z nimi już teraz na stronie internetowej sklepu ChocoRepublica.pl. Nie zwlekaj, ale już teraz wybierz coś słodkiego na święta i złóż zamówienie!


Porady

Powiązane artykuły