Nie tylko czytali…

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich czytał starosta gołdapski Andrzej Ciołek oraz as. szt. Marta Andruczyk.

 

 

 

W ramach II edycji projektu „Dom, czyli Dzielnicowy Oddany Mieszkańcom” oraz akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, starosta gołdapski Andrzej Ciołek oraz as. szt. Marta Andruczyk spotkali się 13 listopada z uczniami kl. I i II z Zespołu Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich.

Podczas spotkania pani Marta porozmawiała z dziećmi o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tłumaczyła, jak dzieci powinny zachowywać się podczas korzystania z dróg, informowała którą stroną powinien poruszać się pieszy i zwracała uwagę jak bardzo ważne dla bezpieczeństwa pieszych jest noszenie na odzieży różnego rodzaju elementów odblaskowych.

Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały bajek przeczytanych przez pana starostę i panią policjantkę, które w prosty i atrakcyjny dla dzieci sposób uczyły je o trudnych kwestiach związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Na koniec spotkania zostały rozdane zakładki do książek oraz piękne odblaski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły