Jak ważne jest odpowiednie odżywianie

Uczniowie klas III c, III d i III e wraz z wychowawczyniami: Beatą Jusińską, Ewą Jurewicz i Beatą Galińską wzięli udział w akcji „Podziel się posiłkiem”, w ramach której zorganizowany został kiermasz zdrowej żywności.

 

 

 

 

Zaplanowane działania zrealizowaliśmy przede wszystkim dzięki kreatywności i zaangażowaniu rodziców, którzy przygotowali mnóstwo smacznych i zdrowych potraw. Były to między innymi: ciasta, sałatki, kanapki, soki oraz owoce i warzywa w różnych formach. Wszystkie smakołyki zostały sprzedane, a dochód przeznaczono głównie na potrzeby Rady Rodziców.

Celem przedsięwzięcia było zwrócenie uwagi na to, jak ważne jest odpowiednie odżywianie. Okazało się, że przygotowywanie zdrowych i różnorodnych posiłków nie musi być trudne. Pomysłów na dobrą kuchnię jest mnóstwo, a przy odrobinie inwencji można stworzyć prawdziwe kulinarne dzieła sztuki.

Dziękujemy za pomoc w organizacji akcji nie tylko naszym wspaniałym rodzicom, ale też uczniom ze Szkolnego Koła Wolontariatu. Jesteśmy wdzięczni zarówno za wsparcie podczas przygotowywania stoisk ze zdrową żywnością, jak i za wykonanie cudownych dekoracji. Cieszymy się z tak owocnej współpracy.

 


Aktualności

Powiązane artykuły