Ze Starostwa: VI Forum Jednostek Pomocy Społecznej

Starostwo Powiatowe  i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi, 21 listopada zorganizowało  uroczyste  obchody  Dnia  Pracownika Socjalnego  pod znanym już hasłem: Forum Jednostek Pomocy Społecznej. To święto dedykowane jest wszystkim, którzy wybrali działalność społeczną bądź karierę zawodową, skupioną na niesieniu pomocy ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach – nie tylko związanych z problemami materialnymi, ale także psychicznymi, emocjonalnymi, czy duchowymi.

 

 

 

 

Wydarzenie ma na celu podniesienie świadomości  mieszkańców na temat  ważnej i odpowiedzialnej  roli pracownika socjalnego.

W roli prelegenta na Forum wystąpiła psycholog Maria Rotkiel, znana z wielu telewizyjnych wystąpień w takich programach jak: „Rozmowy w toku”, „Dzień Dobry TVN”, czy „Pytanie na śniadanie”.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom Forum. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy  do Pani Kasi Boruc i Pana Mirka Bobrowskiego oraz uczniów Szkoły Podstawowej  nr 3 w Gołdapi  za przygotowanie części artystycznej.

Forum odbyło się w ramach projektu ”Razem pod parasolem prawa” dofinansowanego ze środków rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka  na lata 2016 i 2017.


Aktualności

Powiązane artykuły