Odbył się kolejny już Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Tęczowe Nutki”

W sobotę 4 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich odbył się kolejny już Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Tęczowe Nutki”. W tym roku do udziału w przeglądzie zaproszono również dzieci z oddziałów przedszkolnych w Boćwince i Grabowie. Na scenie zaprezentowało się łącznie 27 uczestników, w dwóch kategoriach wiekowych – 3-, 4- i5- i 6-latki. 

 

 

 

Występujących oceniało Jury, panie: Janina Kowalewska, Wioleta Pawłowicz i Małgorzata Groch, które przy ocenie brało pod uwagę: dobór repertuaru, umiejętności wokalne, interpretacje i ogólny wyraz artystyczny. Zwycięskie miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych przyznano:

W kategorii solistów 3-4 lata:
I miejsce – Julia Płatosz.
W kategorii solistów 5-6 lat:
I miejsce – Weronika Zarzecka,
II miejsce – Lena Załuska,
III miejsce – Zofia Dzierżanowska.
W kategorii zespołów 3-4 lata:
I miejsce – dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Boćwince;
II miejsce – dzieci z Przedszkola Bajkolandia w Lisach.
W kategorii zespołów 5-6 lat:
I miejsce – dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Baniach Mazurskich;
II miejsce – dzieci w Przedszkola Samorządowego w Baniach Mazurskich.

Ideą przeglądu była prezentacja umiejętności muzycznych oraz lepsze poznanie się dzieci i wspólna zabawa. Każdy z małych artystów otrzymał dyplom uczestnictwa oraz nagrodę niespodziankę.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział, wspaniałe występy artystyczne i  wspólną zabawę; paniom zasiadającym w jury: Janinie, Wiolecie i Małgorzacie za zaangażowanie i poświęcony czas oraz wszystkim osobom, które zaszczyciły nas swoją obecnością.

Do zobaczenia za rok.

 

Powiązane artykuły