Liczymy na bardziej wyrównane mecze

W sobotę 18 listopada zakończyła się pierwsza faza wojewódzkiej ligi kadetek Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej. W tej fazie rozgrywek drużyna UKS Jantar Gołdap rozegrała 6 meczów. Gołdapianki trafiły na bardzo wymagające przeciwniczki (SPS Sparta Braniewo, MKS Zryw Volley Iława, UKS Salos Ełk ), przegrywając swoje mecze i w grupie B uplasowały się na ostatnim miejscu.

 

 

 

Gołdapska drużyna w fazie półfinałowej tworzy grupę G z LUKS Wilczek Wilkowo, MKS Truso Elbląg II oraz z UKS Green Volley Ełk.

Liczymy na bardziej wyrównane mecze. W najbliższą niedzielę 26 listopada o 11.00 na Hali OSiR w Gołdapi podejmujemy w 7. kolejce zespół z Ełku.

 

W załączniku terminy meczów:

terminy

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Liczymy na bardziej wyrównane mecze

 1. Atanazy

  Brawo Boguś za dużo serca i ogrom pracy jaką wkładasz w ten zespół. Bez Twojej pasji nie byłoby wielu wspaniałych sportowych wydarzeń w naszym mieście. I to wszystko społecznie!
  Brawo!
  P.S. Przykro patrzeć, że taki fachowiec musi każdy grosz wychodzić i wyskrobać a pseudotrenerzy w Romnicie mają wszystko podane na tacy. Będzie lepiej!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Darek

   Ha ha fachowiec …w czym?toż to tragedia

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Mol

  Jak taki wielki fachowiec to czemu wyniki takie slabe ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. sportowiec

  Bardziej wyrównane mecze może i będą ale tylko dlatego źe i poziom tych zespołów z grupy G jest o wiele słabszy a poziom naszego zespołu raczej się nie podniesie. Brak potencjału i chodby Pan Jejer stawał na głowie, dwoił się i troił, nic więcej nie osiągnie.Taka jest brutalna prawda. W Gołdapi zawsze na pierwszym miejscu byli kopacze i tam idą wszystkie prawie pieniądze. Inne dyscypliny traktowane po macoszemu i wyników wielkich nie będzie. Trafiają się rodzynki sportowe ale to nie dzięki wsparciu finansowym naszych włodarzy- to jest rzadkość a jeszcze trzeba źebrać i jakikolwiek grosz, a dzięki poświęceniu i zaangażowaniu rodziców. Także później nie należy się dziwić, że poziom sportu w Gołdapi jest jaki jest.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. basket

   Dokładnie tak, tak samo sprawa tyczy się koszykówki.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 4. Piotr Miszkiel

  Zawsze warto walczyć, więc tej walki gratuluję!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Marek

  Jaki trener takie wyniki…

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...