Liczymy na bardziej wyrównane mecze

W sobotę 18 listopada zakończyła się pierwsza faza wojewódzkiej ligi kadetek Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej. W tej fazie rozgrywek drużyna UKS Jantar Gołdap rozegrała 6 meczów. Gołdapianki trafiły na bardzo wymagające przeciwniczki (SPS Sparta Braniewo, MKS Zryw Volley Iława, UKS Salos Ełk ), przegrywając swoje mecze i w grupie B uplasowały się na ostatnim miejscu.

 

 

 

Gołdapska drużyna w fazie półfinałowej tworzy grupę G z LUKS Wilczek Wilkowo, MKS Truso Elbląg II oraz z UKS Green Volley Ełk.

Liczymy na bardziej wyrównane mecze. W najbliższą niedzielę 26 listopada o 11.00 na Hali OSiR w Gołdapi podejmujemy w 7. kolejce zespół z Ełku.

 

W załączniku terminy meczów:

terminy

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Liczymy na bardziej wyrównane mecze

 1. Atanazy

  Brawo Boguś za dużo serca i ogrom pracy jaką wkładasz w ten zespół. Bez Twojej pasji nie byłoby wielu wspaniałych sportowych wydarzeń w naszym mieście. I to wszystko społecznie!
  Brawo!
  P.S. Przykro patrzeć, że taki fachowiec musi każdy grosz wychodzić i wyskrobać a pseudotrenerzy w Romnicie mają wszystko podane na tacy. Będzie lepiej!

  1. Darek

   Ha ha fachowiec …w czym?toż to tragedia

 2. Mol

  Jak taki wielki fachowiec to czemu wyniki takie slabe ?

 3. sportowiec

  Bardziej wyrównane mecze może i będą ale tylko dlatego źe i poziom tych zespołów z grupy G jest o wiele słabszy a poziom naszego zespołu raczej się nie podniesie. Brak potencjału i chodby Pan Jejer stawał na głowie, dwoił się i troił, nic więcej nie osiągnie.Taka jest brutalna prawda. W Gołdapi zawsze na pierwszym miejscu byli kopacze i tam idą wszystkie prawie pieniądze. Inne dyscypliny traktowane po macoszemu i wyników wielkich nie będzie. Trafiają się rodzynki sportowe ale to nie dzięki wsparciu finansowym naszych włodarzy- to jest rzadkość a jeszcze trzeba źebrać i jakikolwiek grosz, a dzięki poświęceniu i zaangażowaniu rodziców. Także później nie należy się dziwić, że poziom sportu w Gołdapi jest jaki jest.

  1. basket

   Dokładnie tak, tak samo sprawa tyczy się koszykówki.

 4. Piotr Miszkiel

  Zawsze warto walczyć, więc tej walki gratuluję!

 5. Marek

  Jaki trener takie wyniki…