Konsultacje społeczne w sprawie rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 651

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie wraz z Biurem Projektowo- Konsultingowym Complex Projekt zaprasza mieszkańców na konsultacje społeczne w sprawie rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 651 na odcinku Gołdap – granica województwa.

 

 

 

Konsultacje społeczne zostaną przeprowadzone w celu zapoznania społeczności lokalnej z planowaną inwestycją, poznania opinii na jej temat oraz uwzględnienia oczekiwań i potrzeb społecznych.

Na spotkaniu szczegółowo omówione zostaną kwestie związane z rozbudową drogi wojewódzkiej na odcinku przebiegającym przez tereny miasta Gołdap.

W załącznikach szczegóły oraz formularz wniosków mieszkańców:

DW651_ogłoszenie_Konsultacje_GOŁDAP_Zatorowa

DW651_ulotka

DW651_Wniosek_mieszkańców

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Konsultacje społeczne w sprawie rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 651

  1. H

    No dobrze, a gdzie jest wyłożony projekt (albo kiedy i gdzie będzie wyłożony) żeby można było zapoznać się z nim i ewentualnie zaproponować poprawki, sugestie.

  2. Next

    Cytat z Facebook-owego profilu Andrzeja Ciołka: „Po wielu staraniach udało nam się przekonać Zarząd Dróg Wojewódzkich a przede wszystkim zarząd naszego województwa na czele z Panem Marszałkiem Gustawem Brzezinem żeby droga ta przebiegała ulicą Zatorową w Gołdapi. ” – to jedno z najgorszych rozwiązań!
    Może zaproponuje pan starosta przebieg przez ul. Ustronie?
    Władze powiatu zamiast walczyć żeby wyprowadzić drogę poza miasto lobbują wprowadzenie drogi w Osiedle Pod Lasem! Mam nadzieję że mieszkańcy wypowiedzą się na ten temat!