Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu Samorządowym

„Przytul misia spraw mu radość. Miś odwdzięczy się zabawą…” Dzieci posiadają różne zabawki, ale mięciutkie, pluszowe misie są jedyne w swoim rodzaju. Bawią się z nami i śpią. Są zawsze, kiedy ich potrzebujemy. W tym roku 25 listopada przypada 114. rocznica powstania kultowej maskotki, dlatego dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.
 

 

Od samego rana w przedszkolu Samorządowym nr 1 w Gołdapi na dzieci czekało sporo atrakcji i spotkanie z „żywymi pluszowymi misiami”. Podczas wspólnego spotkania wszystkich grup, nasze kochane przedszkolaki dowiedziały się w jaki sposób doszło do powstania pierwszego zabawkowego niedźwiadka.

Dzieci miały za zadanie rozpoznanie misiów ze znanych bajek.

Każda z grup zaprezentowała piosenkę lub wierszyk o ukochanej maskotce a każdy występ nagrodzony został gromkimi brawami.

W swoich salach, grupy wykonały przepiękne prace plastyczne, a zabawom i tańcom z misiami nie było końca. Na parterze przedszkola stanęła foto-ścianka z wizerunkiem wesołego misia.

Chętne dzieci wraz z rodzicami mogły wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia.
Miłym akcentem na koniec dnia były słodkie upominki – przepyszne Misie Lubisie.
Koordynator: Kamila Pluta

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmików:


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu Samorządowym

 1. a tak sobie

  jestem ciekaw czy wszyscy rodzice wyrazili zgodę na pokazywanie wizerunku swojego dziecka w internecie. To pytanie do dyrekcji

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Nie tylko do dyrekcji – rodzice w placówkach gminnych raczej podpisują już na starcie odpowiednią deklarację. Przy okazji – jeśli idzie o osoby „niepubliczne” to raczej w innych wypadkach można je umieszczać jeśli są w grupie i „jeśli osoba stanowi jedynie szczegół całości, takiej jak: zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza”. Osób publicznych (np. radnych, wójtów, dyrektorów), jeśli występują w ramach wykonywanych funkcji, nie należy pytać o pozwolenie.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...