„Nocka wiedzy i zabawy w szkole” – nowy projekt w SP 5

„Nocka w szkole” to nazwa projektu, którego celem jest integracja zespołu klasowego. Zajęcia fakultatywne z matematyki, zabawy integracyjne i wieczór filmowy – w taki sposób uczniowie z klasy 4a SP5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi wraz z wychowawczynią Wiolettą Werner-Wysocką spędzili 11 godzin w murach szkolnych. Spotkanie rozpoczęło się w piątek 20 października o godzinie 18.00 a zakończyło następnego dnia o 9.00.

 

 

 

Najpierw były zajęcia z matematyki przygotowane przez panią Alicję Komorowską – w praktyce uczniowie wykorzystali swoją wiedzę – „mierzyli, zapisywali, zamieniali i liczyli…”.

Dzięki zabawom przygotowanym przez harcerzy (Magdę, Martynę i Pawła) czwartoklasiści jednoczyli się przy wspólnych zabawach. Zabawy były tak pomyślane, aby pokazać dzieciom, że w osiągnięciu celu najważniejsza jest współpraca i wspólne działanie”. Na uwagę zasługuje fakt, że wśród czwartoklasistów są już młodzi harcerze.

Serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Wierzbickiej za pomoc w opiece nad uczniami, rodzicom za wyposażenie dzieci w smakowite wypieki oraz pani dyrektor za słodycze.

Wioletta Werner-Wysocka – wychowawczyni klasy IVa SP5

 


Aktualności

Powiązane artykuły