Mazurski rejs 2018 z rabatem cenowym!

Chcecie poznać prawdziwą naturę mazurskich jezior? Teraz macie taką okazję! Pozwolą Wam na to mazurskie rejsy, prowadzone przez szkołę żeglarstwa PuntoVita. Są one dostępne zarówno dla dzieci, młodzieży i studentów, jak i dorosłych. Każdy może odkryć piękno Mazur na własne oczy. Co najważniejsze, rejs prowadzony jest przez doświadczonych żeglarzy, dlatego jest to doskonała okazja ku temu, aby poznać tę niesamowitą dyscyplinę i odkryć w sobie pasję do żeglowania po wodach całego świata!

Rejs żeglarski – pomysł na niezapomnianą przygodę

Rejsy żeglarskie na Mazurach dostarczą Wam przeżyć, na które nie możecie liczyć na żadnych wakacjach. Będzie to niezapomniany, aktywny wypoczynek, w trakcie którego doświadczycie pełnego, wręcz namacalnego kontaktu z naturą. Będzie mogli również dotrzeć do wielu urokliwych miejsc, których obraz zostanie w Waszej pamięci na długo. Poza dostarczaniem niesamowitych przeżyć, takie rejsy dają okazję do zdobycia wielu żeglarskich umiejętności, które okażą się przydatne na każdych wodach.

Rejsy prowadzone przez szkołę PuntoVita realizowane są bowiem w formie obozów szkoleniowych. W ich trakcie, żeglarze dzielą się swoim doświadczeniem, przekazując mnóstwo przydatnej wiedzy teoretycznej. Obozy nie ograniczają się jednak wyłącznie do teorii – w dowolnej chwili będzie bowiem mogli przekuć ją na praktykę. Takie doświadczenie może stać się doskonałym przyczynkiem do kontynuowania żeglarskiej przygody, związanej ze zdobyciem uprawnień i patentów, pozwalających na obsługę wielu jednostek pływających.

Dobra szkoła żeglarstwa gwarancją bezpieczeństwa

Wszystkie rejsy i szkolenia organizowane przez szkołę PuntoVita są realizowane przez doświadczonych żeglarzy, który dbają o to, aby Wasz wypoczynek okazał się komfortowy i bezpieczny. W ofercie na 2018 roku dostępnych jest mnóstwo rejsów, nie tylko po mazurskich jeziorach, ale także po Morzu Bałtyckim i Adriatyku. Poza profesjonalną obsługą, możliwością zdobycia praktycznych umiejętności żeglarskich, oferta PuntoVita przyciąga ze względu na atrakcyjne ceny, które w sposób znaczący wyróżniają firmę na rynku.

Zobacz ciekawy wywiad z Michałem Stępką, właścicielem szkoły żeglarstwa PuntoVita.pl – https://pracabezszefa.pl/biznes-sezonowy-jak-zachowac-plynnosc-finansowa-przedsiebiorstwa


Porady

Powiązane artykuły