Po raz kolejny nagrodzono twórców najpiękniejszych balkonów i ogrodów

Balkony i przydomowe ogródki mogą się okazać najprawdziwszą twórczością i to pokazała część lokatorów bloków znajdujących się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej. Toteż w piątek po raz kolejny nagrodzono twórców najpiękniejszych balkonów i ogrodów. Dziewięcioosobowa komisja konkursowa złożona z przedstawicieli SM miała do dyspozycji zdjęcia 87 najładniej zagospodarowanych balkonów i 13 ogrodów. Zdjęcia zostały zakodowane numerami.

 

 

 

Komisja pracowała w składzie: Zdzisław Janczuk (przewodniczący), Lech Sokołowski, Zdzisława Brzozowska, Krystyna Lewińska, Kazimierz Matan, Henryk Osiński, Ewa Gołębiowska, Artur Radzaj i Grażyna Gajewska.

Rada Nadzorcza Spółdzielni, na nagrody przeinaczyła 5 000 złotych. Za I miejsce — 250 złotych, z II — 200, za III 160, za wyróżnienie — 130.

Spotkanie otworzył prezes Józef Wawrzyn. Obecni byli samorządowcy – pełnomocnik marszałka województwa warmińsko-Mazurskiego Marian Podziewski, burmistrz Tomasz Luto, przewodniczący Rady Powiatu Stefan Piech i wicestarosta Grażyna Senda. Obecny też był przewodniczący Rady Nadzorczej SM Stanisław Dzierwa.

Wyniki konkursu odczytał Zdzisław Janczuk. W kategorii „najpiękniejszy balkon” I miejsce zajęli Bogusława i Jan Jabłońscy. Przyznano dwa drugie miejsca – Magdalenie Kwaśniewskiej i Grażynie Engelbardt. Trzecie miejsce zajęła Elżbieta Kaszubska.

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Agnieszka i Krzysztof Pruszyńscy, Krystyna i Józef Sidorowie, Barbara Minksztyn, Monika Karniłowicz, Malgorzata i Edward Tałejszysowie, Irena i Aleksander Kruklińscy, Krystyna i Eugeniusz Anuszewscy, Sylwia i Robert Kisielewscy, Danuta i Henryk Sorokowie, Beata i Stanislaw Legny, Agata i Adam Michałowscy, Karolina Wiktoruk, Jolanta i Dariusz Wojtynowie, Halina Akielewicz, Marianna i Henryk Anuszkiewiczowie, Magdalena i Dariusz Kruklińscy i Marcin Ostaszewski

W kategorii „najpiękniejszy ogród” I miejsce zajęła Heronima Buczyńska II – Benedykta Olszewska. Przyznano dwa trzecie miejsca – Tresie Jakubanis oraz Wiesławie i Henrykowi Pielachom.

 


Aktualności

Powiązane artykuły