Okazała się osobą niezwykle sympatyczną, bardzo pogodną i otwartą

W poniedziałek w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich odbyło się spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską – pisarką, trenerką, terapeutką. Pani Wilczyńska okazała się osobą niezwykle sympatyczną, bardzo pogodną i otwartą co sprawiło, że spotkanie było ożywione a dyskusja o emocjach i sile kobiecości była ciekawa i interesująca.

 

 

 

Na wstępie spotkania autorka opowiedziała czytelniczkom o sobie, o swoich pasjach także o tym czym jest dla niej pisarstwo, skąd czerpie tematy do swoich powieści i czy bohaterowie Jej prozy to postacie rzeczywiste czy fikcyjne.

W dalszej części spotkania autorka nakreśliła kulisy powstania cyklu „Stacja Jagodno” i uchyliła rąbek tajemnicy że jeszcze nie kończy tej powieści co ucieszyło nasze czytelniczki, które czekają już z niecierpliwością na ukazanie się szóstej części.

W swoim dorobku literackim może się pochwalić między innymi takimi pozycjami jak: „Performens”, „Ta druga”, „Anielski kokon”, „Jeszcze raz, Nataszo”, cykl „Stacja Jagodno”, „Ja kochanka”, „Wędrowne ptaki”. Jej twórczość została doceniona i wyróżniona na Ogólnopolskim Konkursie Literackim w 2011 roku. Podczas I edycji Festiwalu Literatury Kobiecej w Siedlcach w 2012 roku została nominowana do nagrody Pióra za powieść „Ta druga”. Wygrała również dwa konkursy na opowiadania: „Secretum calligo” i „Littera Scripta”.

 


Aktualności

Powiązane artykuły