Ze Starostwa: Zagrali o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gołdapi

W poniedziałek, 28 sierpnia w Surminach odbył się II Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP i PSP o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gołdapi. Docelowo impreza miała odbyć się dzień wcześniej, jednak ze względu na złe warunki pogodowe organizatorzy zmuszeni byli ją przełożyć. Na szczęście poniedziałkowe popołudnie okazało się idealnym terminem na przeprowadzenie rozgrywek.

 

 

 

W turnieju rywalizowały ze sobą dwie drużyny: PSP w Gołdapi i OSP w Surminach. Po zaciętej walce zwycięska okazała się ekipa Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi.

Z rąk starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka, będącego jednocześnie prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gołdapi obie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Ponadto na zgromadzonych podczas turnieju czekało wiele innych atrakcji: pokaz ratownictwa drogowego, pierwszej pomocy, konkursy dla dzieci i dorosłych, a także smaczne przekąski.

Organizatorem wydarzenia była Ochotnicza Straż Pożarna w Surminach, której serdecznie gratulujemy udanego przedsięwzięcia.

Ogromne gratulacje należą się także zwycięzcom turnieju, trzymamy kciuki za następne rozgrywki!

Red. Starostwo Powiatowe w Gołdapi

Fot. OSP Surminy


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Ze Starostwa: Zagrali o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gołdapi

  1. m

    Dziwię się, że jeszcze ktoś chce z Ciołkiem współpracować. Jak można Po informacji, że pije w pracy i po pijaku jeździ służbowym samochodem?

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...