W niedzielę odbędzie się IV Letni Bieg Jaćwingów

W niedzielę odbędzie się IV Letni Bieg Jaćwingów. Półmaraton na nartorolkach rozegrany zostanie w Gołdapi, a zawodniczki i zawodnicy będą mieli do pokonania trasę półmaratonu o długości 21,097 km (2.5 pętli po 8.4 km). Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 12.00. Start i meta umiejscowione będą w centrum miasta przy placu Zwycięstwa.

 

 

Po raz pierwszy do zawodów włączone zostały starty dziecięce i młodzieżowe   Zapowiada się ciekawa rywalizacja, na którą serdecznie zapraszamy. W tym roku organizatorzy nie zmienili trasy biegu z nadzieją na większe zadowolenie zawodników, którzy postanowią odwiedzić Gołdap w tym dniu i wziąć udział w tych wyjątkowych zawodach. Informujemy, że w trosce o jak najlepsze zadowolenie uczestników IV Letniego Biegu Jaćwingów w Gołdapi odcinek z torami kolejowymi zasłonięty zostanie specjalną konstrukcją.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zawodów i do zapisów

http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/398/iv-letni-bieg-jacwingow-iryd-ski-tour-polmaraton-na-nartorolkach-o-puchar-burmistrza-goldapi.html

Regulamin Półmaratonu Na Nartorolkach 20.08.2017

Za: http://osirgoldap.pl


Sport

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “W niedzielę odbędzie się IV Letni Bieg Jaćwingów

 1. Obserwator

  Super impreza! Nasuwa się pytanie ilu reprezentantów Gołdapi wystartuje? Czy wystartują uczniowie klas sportowych?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Nawet widowiskowa…:-)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Bernadeta

  Bardzo niefortunny termin. Środowisko uprawiających ten sport nie jest zbyt liczne a zawody pokrywają się z imprezą w Tomaszowie Lubelskim. Niby to drugi koniec Polski ale wielu zawodników musiało wybierać.
  Kolejny raz dochodzę do wniosku, że od pewnego czasu w Gołdapi rządzi przypadek i niekompetencja. A tak lubię to miasto. A tak mi przykro patrząc że źle się dzieje.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...