Spotkanie z leśniczym

Podczas spotkania zorganizowanego w Świetlicy wiejskiej w Kozakach dzieci miały okazję zapoznać się z pracą leśniczego. Na to spotkanie zaprosiliśmy panią Agnieszkę Iber reprezentującą Nadleśnictwo Gołdap. Uczestnicy zadawali mnóstwo pytań, na które pani Agnieszka skrupulatnie odpowiadała.

 

 

 

Dowiedzieliśmy się na czym polega praca leśniczego, jakimi urządzeniami posługują się przy pracy w lesie, zapoznaliśmy się z rożnymi rodzajami drzew i ich owocami. Nie obyło się również bez prezentów. Na zakończenie wyrażając swoje podziękowanie za spotkanie, wręczyliśmy pani Agnieszce kwiaty i podziękowanie zarówno dla niej jak i dla Nadleśnictwa, a pani Agnieszka podarował nam książki „Ptaki lasów”, „Las” oraz przewodnik po Puszczy Rominckiej.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Gołdap i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.


NGO

Powiązane artykuły