Każdy mógł nacieszyć się grami

Z 28 na 29 lipca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich odbyła się kolejna Nocka w Bibliotece, w której wzięło udział 25 osób. Spotkanie rozpoczęło się około 20.15 wspólnym graniem w gry planszowe. Ksiądz Andrzej Domański, proboszcz parafii w Żabinie chętnie przyjął zaproszenie na wieczorne spotkanie w bibliotece.

 

 

Każdy mógł nacieszyć się grami, których ilość i różnorodność przerosła najśmielsze oczekiwania. Nawet ci – stawiający pierwsze kroki w świecie planszówek – mogli znaleźć coś dla siebie. Po wyczerpującej zdrowej rywalizacji, przyszła pora na posiłek w postaci pizzy, oczywiście od pana Karola Szablaka z miejscowej piekarni.

W późnych godzinach nocnych odbył się seans filmowy, który trwał do białego rana. W czasie emisji filmów tylko nieliczni postanowili pójść spać. Większość dzieci i młodzieży nawet nie myślała o spaniu. W późnych godzinach nocnych organizowali sobie różne gry towarzyskie, integrujące całą grupę. Uczestnicy spotkania byli zorganizowaną grupą i już około 6.00 byli spakowani i czekali na rodziców.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Każdy mógł nacieszyć się grami

 1. Jeden internautów poprosił o odblokowanie komentarzy do wpisu o Wybuchu Powstania Warszawskiego.

  Ależ możliwość komentowania wpisu o Wybuchu Powstania Warszawskiego jest na fanpage,u:-)
  https://www.facebook.com/goldaporgpl/

  Po niesmacznej jatce, która nastąpiła przy wpisie o proteście przed sądem w Olecku, część wpisów (zwłaszcza nawiązujących do polityki) można komentować na fanpage,u goldap.org.pl

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...