Ze Starostwa: Międzynarodowy spływ kajakowy po raz siedemnasty

Po raz siedemnasty odbył się międzynarodowy spływ kajakowy rzeką Łyną, na trasie Olsztyn – Prawdinsk. Wydarzenie organizowane jest przez sejmik województwa warmińsko-mazurskiego oraz Stowarzyszenie Euroregion Łyna – Ława, do którego należy powiat gołdapski.

 

Głównym założeniem przedsięwzięcia jest popularyzacja turystyki wodnej, poszerzanie wiedzy o historii regionów znajdujących się nad brzegiem Łyny, o tradycjach, kulinariach i kulturze, a co najważniejsze integracja młodzieży powiatów przygranicznych i Obwodu Kaliningradzkiego. W tym roku nasz powiat reprezentowała młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Gołdapi. Szkoła wytypowała dwóch uczniów: Dawida Ciołka i Filipa Piecha. Spływ zakończył się 8 czerwca. Ostatniego dnia do naszej młodzieży dołączył starosta gołdapski Andrzej Ciołek i radny Rady Powiatu Rafał Górski.

Z pewnością kolejny spływ można zaliczyć do udanych. Moc wrażeń, nowe doświadczenia, piękne krajobrazy to wspomnienia, które zostaną w pamięci uczestników przez długi czas.

Red. Starostwo Powiatowe w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Ze Starostwa: Międzynarodowy spływ kajakowy po raz siedemnasty

 1. mix

  „Szkoła wytypowała dwóch uczniów: Dawida Ciołka i Filipa Piecha” – skonam q..a ze śmiechu :-)))

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. przypadek

  już dawno się tak nie ubawiłem :):):):):):):):):):):)

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. nie zdziwiony

  całe te starostwo to wielki przypadek, z zamianą sekretarzy włącznie, a gdzie transparentność panie starosto, a gdzie konkurs na stanowisko sekretarza, pycha i buta kroczy przed upadkiem,tak mówiono poprzedniemu burmistrzowi i co ? powodzenia

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...