Zaprezentowały piosenki, tańce i skecze o tematyce rodzinnej

W sobotę 3 w Zespole Szkół w Grabowie odbył się koncert z okazji XIX Warmińsko–Mazurskich Dni Rodziny. Dzieci i młodzież naszej szkoły, pod kierunkiem wychowawców, zaprezentowały piosenki, tańce i skecze o tematyce rodzinnej.

 

Swoją obecnością zaszczyciła nas pani kierownik Wydziału ds. Oświaty, Promocji i Rozwoju Ewa Bogdanowicz- Kordjak. Wszyscy z przyjemnością obejrzeli występy naszych uczniów.

Po koncercie odbyła się loteria fantowa. Każdy los był pełny, co ucieszyło dzieci. W stołówce szkolnej został przygotowany słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników. Dzięki współpracy rodziców, pracowników szkoły
i uczniów impreza była udana.

Po koncercie można było obejrzeć wystawę pt. „Twórczość i pasje członków mojej rodziny”, wziąć udział w loterii fantowej oraz spędzić miło czas z rodzicami podczas słodkiego poczęstunku
w klasach.


Aktualności

Powiązane artykuły