II „The Best Singer Ever” w Zespole Szkół w Grabowie

W czwartek 25 maja w Zespole Szkół w Grabowie odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „The Best Singer Ever” pod honorowym patronatem burmistrza Gołdapi. Celem konkursu jest m. in. propagowanie nauki języka angielskiego poprzez piosenkę, prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów oraz przygotowanie do występów publicznych.

 

Do konkursu zgłoszono uczestników z 10 szkół naszego powiatu, jednakże z powodów organizacyjnych wystąpili wykonawcy z ośmiu szkół. Tak jak w ubiegłym roku uczniowie występowali w dwóch kategoriach: klasy 1-3 oraz klasy 4-6.

Jury, w skład którego weszli pani Ewa Bogdanowicz-Kordjak – kierownik Wydziału ds Oświaty, Promocji i Rozwoju, pan Piotr Sobczak – nauczyciel języka angielskiego w LO oraz pani Ewelina Banach-Bardońska – muzyk, oceniało poprawność językową, stronę wokalną oraz ogólne wrażenie artystyczne wykonywanych utworów. A oto zwycięzcy:
W kategorii klas 1-3 I miejsce zajęli uczniowie SP w Grabowie – Dominik Osiński, Tomasz Swędrowski i Michał Sztabiński, II miejsce zajęli uczniowie SP w Jabłońskich – Jakub Ziemiacki i Oliwier Jaźwiński, III miejsce zajęły uczennice SP nr2 w Gołdapi – Roksana Masianis, Zofia Stepanik i Oliwia Śliwińska. Przyznano również wyróżnienia następującym uczniom: Dawidowi Goszczykowi z SP w Lisach, Jakubowi Nowackiemu z SP w Baniach Mazurskich oraz uczennicy Wiktorii Połówce z SP nr3 w Gołdapi.

W kategorii klas 4-6 I miejsce zajęła uczennica SP nr3 w Gołdapi – Klaudia Żrubek, II miejsce zajęła uczennica SP nr1 w Gołdapi – Emilia Stankiewicz, III miejsce uczennica SP w Grabowie – Gabriela Skuza. W tej kategorii również przyznano wyróżnienia: Patrycji Aniołowskiej i Aleksandrze Kożąk z SP w Lisach, Weronice Brodowskiej i Patrycji Słabińskiej z SP w Jabłońskich oraz Korolowi Kulbackiemu z SP w Boćwince.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Nagrody wręczone wykonawcom zostały ufundowane przez:
Urząd Miejski w Gołdapi; Fundację Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej; Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych – Tomasz Brzeziński, Marta Gawryluk; Nadleśnictwo Czerwony Dwór; Firmę Uni-Geo – Piotr Rant; Salon fryzjerski „Ana” – Anna Różańska;
PSS „Społem”; Piekarnię „Tygrys” w Baniach Mazurskich – Karol Szablak,
Sklep Majster.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszego konkursu.

Dziękujemy również uczestnikom i ich opiekunom za wspaniałe przygotowanie występów oraz wszystkim pracownikom naszej szkoły biorącym udział w przygotowaniu konkursu.

Organizatorzy
ZS w Grabowie


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “II „The Best Singer Ever” w Zespole Szkół w Grabowie

  1. Piotr Miszkiel

    Wszystkim gratuluję! 🙂

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...