Trzech na jednego. Mężczyźni podejrzani o pobicie zatrzymani

Gołdapscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 18, 19 i 23 lat podejrzanych o pobicie 20-latka z gminy Gołdap. Do zdarzenia doszło w miniony weekend w jednej z miejscowości w gminie. Doprowadzić do niego miał spór o byłą dziewczynę jednego z napastników. Teraz o dalszym losie młodych mężczyzn zadecyduje sąd.

 

 

W miniony poniedziałek (05.06.2017) gołdapscy policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny przy jednym z domów w gminie Gołdap. Z przekazanych informacji wynikało, że trzech sprawców miało pobić mieszkającego tam 20-latka.

Ustalenia funkcjonariuszy, którzy podjęli tę interwencję wykazywały, że w nocy z soboty na niedzielę do jednej z miejscowości w gminie Gołdap przyjechali dwaj bracia wraz z kolegą. Chcieli się spotkać z mieszkającym tam 20-latkiem. Powodem wizyty był najprawdopodobniej spór o dziewczynę, z którą wcześniej spotykał się jeden z nich. Pomiędzy 18-latkiem a poszkodowanym miało dojść do awantury, która szybko przerodziła się w szarpaninę, do której przyłączyli się pozostali napastnicy. Oni także zaatakowali 20-latka. Mężczyzna był kopany oraz bity pięściami po całym ciele.

Policjanci po otrzymanym zgłoszeniu natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzn. Już następnego dnia podejrzani zostali zatrzymani. Byli to dwaj bracia z gminy Filipów i ich kolega.

Cała trójka przyznała się do zarzucanych im czynów. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd.

Wczoraj prokurator wobec młodych mężczyzn zastosował policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Młodym mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawieni wolności.

 

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły