Przez kilka dni poznawali tajniki różnych tańców

W dniach 14, 15 i 17 czerwca w gołdapskim Domu Kultury odbyła się nowa impreza taneczna „Poczuj Taniec”. Pierwszego dnia na imprezy został wystawiony spektakl taneczny pod tytułem „Brzydkie kaczątko”. Tańczącymi aktorami tego widowiska byli uczestnicy zajęć prowadzonych pod czujnym okiem instruktora i reżysera Marka Jurewicza.

 

16 czerwca rozpoczęły się warsztaty taneczne. Pierwsze poprowadziła Kamila Kondraciuk, specjalizująca się w takich stylach jak twerk i dancehall. Dwudziestoosobowe grono uczestników było zachwycone możliwością poznania tych coraz popularniejszych, posiadających etniczne korzenie stylów tanecznych.

Także dorośli mogli czynnie uczestniczyć w proponowanych podczas imprezy warsztatach. W sobotę 17 czerwca razem z młodzieżą uczyli się oni tańca brzucha, którego tajniki prezentowała Katarzyna Duda-Charko. Dodatkowo, w arkana stylu popping zebranych warsztatowiczów wprowadził Maciej Mołdoch.

Dom Kultury w Gołdapi składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji powyższych wydarzeń. Liczymy, że spotkamy się za rok aby po raz kolejny „Poczuć Taniec”.

 

Powiązane artykuły