Pożegnanie najmłodszych absolwentów

Czwartkowe zakończenie roku Przedszkola Samorządowego nr 1 było jednocześnie pożegnaniem najmłodszych gołdapskich absolwentów, czyli pięciolatków, którzy we wrześniu pójdą do szkoły. Toteż przede wszystkim oni dali na scenie sali widowiskowej pokaz swoich umiejętności artystycznych i wyszło im to świetnie. Tym bardziej że śpiewali bez playbacku.

 

 

Były oczywiście tańce, ale chyba największe zainteresowanie wzbudziły dyplomy ukończenia wraz z książeczkami, które wręczyli pięciolatkom – burmistrz Tomasz Luto i dyrektor Marzanna Wardziejewska.

Podziękowano również rodzicom, których niemałe grono angażuje się w działalność przedszkola. Wszak niektóre imprezy organizowane przez przedszkole wychodzą poza tę placówkę i mają nawet zasięg gminny, choćby konkurs recytatorski.

Doroczny Tydzień Teatru to impreza na wyjątkowym poziomie, w tej dziedzinie przedszkole ma nawet sukces ogólnopolski. Ponadto – są certyfikaty, między innymi międzynarodowy, ekologiczny „Zielonej Flagi”.

Tych sukcesów nie byłoby bez wykwalifikowanej i zaangażowanej kadry oraz rodziców. Niejako przypieczętowaniem tego stało się wręczenie przewodniczącemu Rady Rodziców Adamowi Kozłowskiemu statuetki „Przyjaciela Przedszkola”.


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Pożegnanie najmłodszych absolwentów

 1. ITD

  Przepraszam, że przy tej okazji poruszę temat Pani dyrektor Wardziejewskiej. Chodzą słuchy po mieście, że kolejnego że świetnych dyrektorów placówek gminnych Luto chce zastąpić kolejnym fachowcem typu Anny Falińskiej lub Dzienisa. Oczywiście w drodze konkursu 😉 Czy ktoś lepiej poinformowany mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć?
  To przedszkole jest sukcesem. Gratuluję Pani Marzeno. Proszę się nie poddawać, wielu rodziców jest za Panią i nie pozwoli Lutemu zniszczyć takiego dorobku.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. tak

  OJ MARIAN MARYJAN, KIEDY TY W KONCU ZMĄDRZEJESZ NA TEJ SWOJEJ EMERYTURCE, TWÓJ CZAS MINĄŁ,OBAJ PANOWIE M.M. I M.M. TO JUŻ HISTORIA,I TO WCALE NIE TAKA BEZ WAD. ADWOKAT SIĘ ZNALAZŁ.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...