Mamy wicemistrzów Podlasia w piłce ręcznej

Nasi gimnazjaliści zrzeszeni w UKS Jaćwingowie GOŁDAP 5 czerwca przystąpili w Białymstoku do turnieju eliminacyjnego piłki ręcznej o Puchar Podlasia. Do rozgrywek zgłoszono 12 drużyn gimnazjalnych z woj. podlaskiego i naszą drużyna z woj. warmińsko-mazurskiego.

 

Zgłoszone drużyny zostały podzielone na dwie sześcioosobowe grupy. W naszej grupie zajęliśmy II miejsce ustępując jedynie drużynie z Nowych Piekut (późniejszym Mistrzom Podlasia).

14 czerwca przystąpiliśmy do turnieju finałowego. Pokonując drużynę z Białegostoku, dostaliśmy się do finału, gdzie po pasjonującej walce ponownie przegraliśmy z Gimnazjum Nowe Piekuty. Jednak z wicemistrzostwa Podlasia jesteśmy zadowoleni. Taka motywacja jest nam potrzebna przed kolejnymi turniejami.

Skład naszej drużyny: Szymon Dominiuk, Bartek Dominiuk, Kacper Jabłoński, Kasper Kazimierski, Michał Kazimierski, Dawid Salwecki, Kacper Groch, Toni Paczkowski, Dawid Szlempo, Patryk Królikowski, Krzysztof Buraczewski, Marcin Ruksza, Artur Fiodorow. Trener Andrzej Sztuk.

Wyjazd współfinansowany był z środków Gminy Gołdap i Powiatu Gołdapskiego.

 

 

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Mamy wicemistrzów Podlasia w piłce ręcznej

 1. Brawo drużyna ! Na 12 zespołów to bardzo dobry wynik. Gratuluję nauczycielom wychowania fizycznego z gimnazjum. Taki sukces powinien być odnotowany na świadectwie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   Gimnazjum nie ma nic do tego 😉

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Jakie gratulacje dla nauczycieli z gimnazjum? Przecież do Sztukasy z UKS Jaćwingowie. Gołdap.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...