SP 2 pierwsze miejsce ma!

27 kwietnia nasza szkoła, jako jedyna z miasta, brała udział w rozgrywkach międzyszkolnych w ramach programu „Trzymaj Formę”. Zmagania sportowe odbywały się na hali OSiR. Patronat nad nimi objął starosta gołdapski. Pomysłodawcą imprezy była Powiatowa Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna w Gołdapi. Rywalizowaliśmy ze Szkołą Podstawową w Dubeninkach i Szkołą Podstawową w Grabowie.

 

Oto skład naszej drużyny:

Opiekę nad uczniami sprawował szkolny koordynator programu „Trzymaj Formę” – Małgorzata Marcinkiewicz.
Wzięliśmy udział w pięciu konkurencjach:

Kiedy ostatecznie okazało się, że mamy tyle samo punktów, ile szkoła z Dubeninek, odbyła się dogrywka. Wtedy zwyciężyliśmy! Z rąk starosty odebraliśmy puchar, dyplom i piłkę.


Całej drużynie bardzo dziękuję za grę fair play, zdyscyplinowanie i ogromne zaangażowanie w konkurencje sportowe.
Małgorzata Marcinkiewicz


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “SP 2 pierwsze miejsce ma!

  1. Sako

    Moze stacja sanitarni- epidemiologiczna niech zajmuje sie tym do czego zostala powolona i co potrafi robic naklepiej. Organizowanie imprez sportowych moze niech zostawi innym organizacjim do tego powolanym.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...