Porażka MŁODZIKÓW z liderem grupy

W piątkowe popołudnie 12 maja zawodnicy grupy MŁODZIK rozegrali drugie spotkanie w walce o mistrzostwo II ligi wojewódzkiej rozgrywek W-MZPN. Przeciwnikiem był lider grupy, drużyna MKS Ełk. Początek spotkania był nerwowy, gra szarpana co wykorzystali przeciwnicy z Ełku i po strzale z bliskiej odległości wyszli na prowadzenie.

 

Kilka minut później po kilku dobrych akcjach naszej drużyny faulowany przed polem karnym został Kamil Żuk z Rominty. Chwilę później faulowany K. Żuk bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza z Ełku doprowadzając do remisu. Takim również wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie spotkania gra była wyrównana jednak wygrywa ten który popełnia mniej błędów. Tego dnia więcej błędów popełniła nasza drużyna, bo to właśnie po błędach padły dwie bramki ustalając wynik spotkania. W kontekście całego spotkania zawodnikom z Gołdapi należą się jednak pochwały, nie brakowało walki i zaangażowania, a na wynik przyjdzie czas…

Liczymy na to, że już w najbliższy piątek kiedy to rozegramy mecz z AP Huragan Pisz. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Powiązane artykuły