Obchody Dnia Strażaka 13 maja

13 maja obędą miały miejsce w Gołdapi obchody Dnia Strażaka. Szczegóły na załączonym plakacie.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Obchody Dnia Strażaka 13 maja

 1. Wojtek

  Gratulacje dla Naszych strażaków. Bezpiecznych interwencji, oby ich było jak najmniej. Dużo zdrówka. Przy okazji chciałem skomentować (ponieważ na tamtej stronie komentarzy nie można dodawać)podziękowania dla sponsorów Biegu Zwycięstwa. Jest tam m. in. podziękowanie dla Spółdzielni Mieszkaniowej z dopiskiem Józef Wawrzyn. Jaki Józef Wawrzyn. Jak dał ze swojej kieszeni to powinno być tylko nazwisko i imię. A jeśli ten sponsoring był od Spółdzielni Mieszkaniowej to proszę podziękować członkom i mieszkańcom. Jeszcze raz przepraszam, że komentarz piszę w tym miejscu, lecz z w/w powodów nie mogłem tego zrobić w tamtym miejscu. Pozdrawiam Wojtek- mieszkaniec Osiedla Młodych.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. tak

   co racja to racja, pan Wawrzyn jest z opornej opcji i z czasów pana marka m. tamten też chętnie dawał,tylko nie swoje, zaciągał kredyty bo wiedział, że nie on będzie je spłacał, pozdrawiam Wojtka Cemela, nowy dyrektor działa ok, jak pan Luto odegnał poprzedniego, również e znanej stajni, to i sponsorzy do Osiru wrócili. tylko zgoda buduje.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Tak tak

    Coś nieświeże masz wiadomości, pewnie oddech też. Jeszcze długo nie wrócą sponsorzy do OSiRu dzięki Lutemu. A cieszą się że zmiany dyrektora tylko ci, którzy mają brud za paznokciami, jak pewien jadowity gatunek żmiji.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
    1. tak

     uważamy, że ponad 20- firm które wspierają Osir i nasz lokalny sport, to jest dobry wynik, a brudu pod paznokciami doszukano się u tego ,co już go nie ma,pozdrawiamy i mniej jadu,a życzliwości życzymy.

     Nikt jeszcze nie głosował.
     Please wait...
 2. Aleks

  jak ładnie poprawiony wcześniejszy błąd na plakacie (13 maj na 13 maja) 😉 tak trzymać!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...