Konsultacje społeczne w sprawie budowy drogi nr 651

Do dnia 07 czerwca trwają konsultacje społeczne w sprawie „Rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 651 na odcinku Gołdap – granica województwa”. Mieszkańcy północno–wschodniej części gminy Gołdap zwracają się do wszystkich, którym nie jest obojętne bezpieczeństwo na tej drodze, z prośbą o wsparcie wniosku, w którym proponują ujęcie w projekcie rozbudowy drogi ciągu rowerowego lub pieszo–rowerowego na opisanych we wniosku odcinkach.
Jest to szczególnie istotne, gdyż po rozbudowie tą drogą poruszać się będą TIR-y. W tym celu należy pobrać i wydrukować gotowy napisany wniosek i wypełnić go odręcznie we wskazanych miejscach, po czym złożyć go w Urzędzie Gminy lub przesłać na poniższy adres:

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
ul. Pstrowskiego 28b
10-602 Olsztyn.

Oprócz wypełnionego wniosku zamieszczamy też czysty druk w którym można składać inne propozycje w tej sprawie. Konsultacje społeczne są ostatnią szansą aby w projekcie rozbudowy ujęte zostały elementy zapewniające bezpieczeństwo ruchu na tej drodze.

Załączniki:

DW651_Wniosek_mieszkańców

Scan31.05.2017133822

 

Mapy:

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Konsultacje społeczne w sprawie budowy drogi nr 651

 1. Jan

  Czy jest gdzieś dostępna mapa przebiegu drogi? Jakiś skan, zdjęcie, cokolwiek

   
 2. Zbyszek Mieruński

  Wg mnie droga ta nie powinna w ogóle „wchodzić” na teren miasta Gołdap. Jadąc od Dubeninek powinna na wysokości wsi Botkuny skręcać w lewo, poprzez pola (obecną drogą gruntową) łączyć się z drogą 65, a tym samym z obwodnicą Gołdapi. Powstałaby w ten sposób realna obwodnica Gołdapi wyprowadzająca ruch samochodów ciężarowych poza miasto Gołdap.

   
  1. PIOTER

   A MNIE się marzy zakaz wjazdu na PL. Zwycięstwa tylko zaopatrzenie ,super by było taka starówka , proponuję parking płatny zrobić przy targowicy

    
 3. Też mi się wydaje, że lepiej by było gdyby omijała miasto..