Konsultacje społeczne w sprawie budowy drogi nr 651

Do dnia 07 czerwca trwają konsultacje społeczne w sprawie „Rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 651 na odcinku Gołdap – granica województwa”. Mieszkańcy północno–wschodniej części gminy Gołdap zwracają się do wszystkich, którym nie jest obojętne bezpieczeństwo na tej drodze, z prośbą o wsparcie wniosku, w którym proponują ujęcie w projekcie rozbudowy drogi ciągu rowerowego lub pieszo–rowerowego na opisanych we wniosku odcinkach.
Jest to szczególnie istotne, gdyż po rozbudowie tą drogą poruszać się będą TIR-y. W tym celu należy pobrać i wydrukować gotowy napisany wniosek i wypełnić go odręcznie we wskazanych miejscach, po czym złożyć go w Urzędzie Gminy lub przesłać na poniższy adres:

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
ul. Pstrowskiego 28b
10-602 Olsztyn.

Oprócz wypełnionego wniosku zamieszczamy też czysty druk w którym można składać inne propozycje w tej sprawie. Konsultacje społeczne są ostatnią szansą aby w projekcie rozbudowy ujęte zostały elementy zapewniające bezpieczeństwo ruchu na tej drodze.

Załączniki:

DW651_Wniosek_mieszkańców

Scan31.05.2017133822

 

Mapy:

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Konsultacje społeczne w sprawie budowy drogi nr 651

 1. Jan

  Czy jest gdzieś dostępna mapa przebiegu drogi? Jakiś skan, zdjęcie, cokolwiek

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Zbyszek Mieruński

  Wg mnie droga ta nie powinna w ogóle „wchodzić” na teren miasta Gołdap. Jadąc od Dubeninek powinna na wysokości wsi Botkuny skręcać w lewo, poprzez pola (obecną drogą gruntową) łączyć się z drogą 65, a tym samym z obwodnicą Gołdapi. Powstałaby w ten sposób realna obwodnica Gołdapi wyprowadzająca ruch samochodów ciężarowych poza miasto Gołdap.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. PIOTER

   A MNIE się marzy zakaz wjazdu na PL. Zwycięstwa tylko zaopatrzenie ,super by było taka starówka , proponuję parking płatny zrobić przy targowicy

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 3. Też mi się wydaje, że lepiej by było gdyby omijała miasto..

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...