Z wizytą w przedszkolu

Każde spotkanie młodzieży CKiW OHP w Gołdapi z grupą 3- letnich przedszkolaków o nazwie „Krabiki” to niezwykła przygoda, nasycona pozytywnymi emocjami, trudnymi do opisania zarówno dla przedszkolaków jak i naszych wychowanków. Tak też było i tym razem. Nasze dziewczęta już przy wejściu do sali powitał radosny okrzyk przedszkolaków, które z niecierpliwością czekały na kolejny seans z książką i wspólne zabawy.

Wizytę w przedszkolu rozpoczęliśmy od pomocy Paniom wychowawczyniom w podaniu podwieczorku naszym młodszym kolegom, po ich poobiedniej drzemce. Następnie, na życzenie maluchów, jedna z uczestniczek spotkania przeczytała znaną każdemu pozycję „Jaś i Małgosia”. Wspólne słuchanie, a potem przeglądanie ilustracji i dyskusja z maluchami na temat przeczytanej książki, były bardzo ciekawym doświadczeniem.

Kolejnym punktem naszej wizyty były wspólne zabawy. Tańcom, śpiewom i wspólnym szaleństwom nie było końca. W podziękowaniu za mile spędzone popołudnie, podarowaliśmy naszym małym przyjaciołom słodycze.

Zarówno przedszkolaki jak i my z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.

Wychowawca Anna Strecha


Aktualności

Powiązane artykuły