Niebieskie koszulki były w niedzielę mocno trendy

Dzięki letniej pogodzie tegoroczny „Niebieski start” nabrał szczególnego uroku. Niebieskie koszulki były w niedzielę mocno trendy i większość uczestników imprezy miała je na sobie. Wypuszczono w powietrze niebieskie baloniki, zaś uczestnicy sztafety charytatywnej na jednym z przystanków ustawili się w literę „A” – tego dnia związaną przede wszystkim z autyzmem, bowiem 2 kwietnia to Dzień Świadomości Autyzmu.

 

Odbył się bieg na 5 km, w którym uczestniczyło około 50 osób razem z czterema uczestnikami kategorii hand bike. Zwycięzcą w klasyfikacji ogólnej okazał się gołdapianin Dariusz Jurewicz, jako drugi przybiegł Marcin Brynda z Olecka, trzecie miejsce zajął Leszk Stelwach z Łomży.

Z kobiet najszybciej na metę dobiegła gołdapianka Emilia Wołyniec. Kolejne miejsca w tej kategorii również zajęły gołdapianki – Justyna Korotko oraz Iwona Kowalewska.

W kategorii hand bike pierwszy na mecie zjawił się Bogdan Król, drugi – Janusz Podlewski, trzeci – Grzegorz Ojrzyński, czwarty – Józef Mika. Wszyscy czterej są reprezentantami JKŚ „Smok” Orneta.

Dokładne wyniki znajdziemy pod tym linkiem:

http://www.projektigrzyska.pl/wyniki/98-niebieski-start/

Niedzielne spotkanie na placu Zwycięstwa zakończył koncert zespołu rockowego „BANAU”. Miłośnicy gatunku mogli wysłuchać występu z przyjemnością.

Organizatorem imprezy był Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych.

 

Powiązane artykuły