Kolorowy Dzień Otwartych Drzwi w Szkole Podstawowej w Boćwince

W sobotę, 8 kwietnia Szkoła Podstawowa w Boćwince otworzyła swoje drzwi. Każdy mógł zobaczyć jak wygląda, poznać nauczycieli oraz uczęszczające do niej dzieci.
Od godziny 10.00 na odwiedzających czekały liczne atrakcje. Na początku była to część artystyczna w formie programu telewizyjnego „Teleexpressem przez Boćwinkę”, w której dzieci zaprezentowały zalety szkoły i pokazały swoje różnorodne talenty (a było się czym pochwalić!). Całość przeplatana była relacjami na żywo z reporterem i reklamami. Był też teledysk, wiadomości sportowe i prognoza pogody dla Boćwinki.
Po teleexpresie wyświetlony został film z uczniami w roli głównej pt. „OPENtani kolorami”. Open znaczy otwartość na przeżywanie radości, dostarczanej codziennie w czasie pobytu w szkole.


Ostatni punkt programu to podróż – w formie gry, po szkole. Każdy uczestnik otrzymał mapę – instrukcję, jak kolorami tęczy dotrzeć do skarbu. W każdej klasie – tęczowej komnacie, czekały na przybyłych zadania do wykonania. Zarówno dzieci, jak i rodzice bawili się doskonale! Po wykonaniu zadania zwiedzający otrzymywali słodki skarb oraz mały upominek.
Mimo przedświątecznej gorączki rodzice ze swoimi pociechami chętnie uczestniczyli w przygotowanych atrakcjach. Cała fotorelacja z Kolorowego Dnia Otwartych Drzwi na https://www.facebook.com/spbocwinka/


Aktualności

Powiązane artykuły