Wyniki zawodów „Warmia i Mazury pływają” 4 marca

W kolejnych zawodach z cyklu „Warmia i Mazury pływają” Wystartowało 47 osób. Niżej wyniki.

Dystans 12,5 m (kat. 6 lat i niżej):
1. Kozłowska Laura – 00:15:65.

Dystans 25 m (kat. 7-9 lat):
1. Milewska Aurelia – 00:18:13,
2. Dmochowska Kinga – 00:20:19,
3. Roczeń Agata – 00:21:09,
4. Naszkiewicz Inga – 00:21:36,
5. Stepanik Zosia – 00:22:10,
6. Popadic Olivia – 00:26:45,
7. Wojtas Ida – 00:29:03,
8. Twardowska Hanna – 00:30:12,
9. Połówka Wiktoria – 00:30:94,
10. Osińska Maria – 00:53:71.

Dystans 25 m (kat. 7-9 lat) chłopcy:
1. Bogdzio Bartosz – 00:21:18,
2. Kozłowski Oskar – 00:24:12,
3. Pietrołaj Oliwer – 00:24:37,
4. Nowak Karol – 00:27:92,
5. Popadic Philip – 00:34:15.

Dystans 25 m (kat.10-12 lat):
1. Kołodziejczyk Aleksandra – 00:18:49,
2. Borys Antonina – 00:20:34,
3. Kliniewska Magdalena – 00:23:10,
4. Waraksa Anna – 00:24:37,
5. Żynda Julia – 00:26:05.

Dystans 25 m (kat.10-12 lat) chłopcy:
1. Wojtas Jeremi – 00:18:77,
2. Mossakowski Marek – 00:20:90,
3. Popadic Misha – 00:20:97,
4. Dziatkowski Kacper – 00:21:42,
5. Fornalski Franciszek – 00:25:00,
6. Milenik Bartosz – 00:26:75,
7. Twardowski Adam – 00:27:56.

Dystans 25m (kat.13-14 lat):
1. Stepanik Marta – 00:41:98,
2. Ostrowska Wiktoria – 00:43:27,
3. Brodowska Martyna – 00:44:49.

Dystans 50m (kat. 13-14 lat) chłopcy:
1. Budnik Damian – 00:36:85,
2. Zackiewicz Kacper – 00:37:21,
3. Kliniewski Jakub – 00:39:17,
4. Banial Michał – 00:40:88.

Dystans 50 m (kat. 15-16 lat):
1. Zduniewicz Julia – 00:35:34,
2. Osińska Patrycja – 00:36:33.

Dystans 50 m (kat. 15-16 lat) chłopcy:
1. Zduniewicz Kacper – 00:32:35,
2. Stepanik Janusz – 00:34:55,
3. Skrodzki Kacper – 00:35:35.

Dystans 50 m (kat. 17-19 lat):
1. Stepanik Anna – 00:33:39,
2. Mazalewska Edyta – 00:37:63.

Dystans 50m (kat. 17-19 lat):
1. Świtkiewicz Kacper Daniel – 00:31:52.

Dystans 50m (kat. 30-39 lat):
1. Osińska Emilia – 00:46:07.

Dystans 50m (kat. 30-39 lat) mężczyźni:
1. Kozłowski Adam – 00:29:07.

Dystans 50m (kat. 40-49 lat) mężczyźni:
1. Grudziński Tomasz – 0:35:46.

Dystans 50m (kat. 50-59 lat) mężczyźni:
1. Wojtas Hubert – 00:37:50.

Sporządziła: Monika Świerzbin

Powiązane artykuły

Skomentuj