Uszkodził audi – został zatrzymany

Policjanci Wydziały Kryminalnego gołdapskiej komendy  policji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie samochodu osobowego. 24-letni mieszkaniec powiatu giżyckiego pod koniec lutego w Boćwince uszkodził, porysował karoserię i wybił szybę w audi. Odpowie teraz za swój czyn przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z 25/26 lutego w Boćwince w gm. Gołdap. Gołdapscy policjanci zostali powiadomieni przez jednego z mieszkańców o uszkodzeniu jego samochodu pozostawionego na jednym z parkingów przy bloku mieszkalnym. Na miejscu okazało się, że sprawca zarysował karoserię auta, wgniótł błotnik i wybił szybę czołową. Właściciel oszacował straty na 1300 złotych.

Natychmiast po uzyskaniu informacji o zdarzeniu funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie sprawcy. Policjanci analizowali wszystkie zebrane w sprawie materiały oraz informacje. W toku prowadzonych czynności ustalili, że za zniszczeniami „stoi” 24-letni Mariusz U., mieszkaniec powiatu giżyckiego  Mężczyzna został zatrzymany. Wczoraj usłyszał zarzuty, do których się przyznał.  Swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem.

Teraz ze swojego postępowania będzie tłumaczył się w sądzie. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły