Ze Starostwa: Pożegnanie przechodzącego na emeryturę płk. dypl. Andrzeja Szczołka

W piątek, 27 stycznia w Klubie Garnizonu Olsztyn odbyło się pożegnanie przechodzącego na emeryturę płk. dypl. Andrzeja Szczołka, byłego Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Olsztynie i gołdapianina z pochodzenia. W uroczystościach udział wziął starosta gołdapski Andrzej Ciołek. Po oficjalnej części zgromadzeni goście mogli podziękować żegnającemu się z mundurem za lata oddanej służby.

 

Starosta gołdapski złożył na ręce pułkownika pamiątkowy prezent i pogratulował dotychczasowych osiągnięć oraz życzył realizacji dalszych zamierzeń, wspieranych zasłużoną satysfakcją płynącą z poczucia dobrze wypełnionej służby.


Aktualności

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Ze Starostwa: Pożegnanie przechodzącego na emeryturę płk. dypl. Andrzeja Szczołka

 1. goldapiak

  Płk Andrzej Ciołek źegnał płk Andrzeja Szczołka- dobre

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. widz

  andrzej c. wszędzie, taka forma rehabilitacji ? smutne… najpierw myśleć potem robić

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Franciszek

  Panowie wasza wiedza w tej sprawie jest równa zeru ,a może nawet dwóm zerom.
  Pan pułkownik Andrzej Szczołek jest urodzonym i wychowanym Gołdapianinem Stąd obecność pana starosty. Jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz panowie !!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. no tak

  Facet przechodzi na emeryturę i co z tego, każdy ma szansę kiedyś przejść. Ale, że pułkownik to lecą jak muchy do miodu takie Ciołki by zaistnieć w mediach. Smutne i żałosne.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Franek

  Do ” widz i no tak”

  Macie panowie odruch jak u psa Pawłowa . Wy i wam podobni -wystarczy rzucić hasło „Ciołek” i zaczynacie toczyć pianę , przy czym bezposrednia przyczyna owego ślinotoku nie ma najmniejszego znaczenia.
  Dzieje się tak dlatego , że was napędza wyłącznie skrajna nienawiść do starosty . Wszystko inne to kwestie drugorzędne, stanowiące wyłącznie pretekst pozwalający dać upust tym nienawistnym emocjom. Każdy powód jest dobry

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...