Poznawały funkcjonowanie Urzędu Miejskiego

W środę 1 lutego wychowankowie Domu Św. Faustyny odwiedzili Urząd Miasta Gołdap. Wizyta w Urzędzie Miejskim rozpoczęła się od odwiedzenia gabinetu pana burmistrza Tomasza Luto, z którym miały możliwość porozmawiania. Po serdecznym przywitaniu dzieci, pan burmistrz cierpliwie odpowiadał na zadawane mu pytania, a na koniec wszyscy wspólnie pozowaliśmy do pamiątkowego zdjęcia.

 

Pod opieką pani Sekretarz Anny Rawinis dzieci wyruszyły na zwiedzanie urzędu. Jedną z najfajniejszych dla dzieci atrakcji było zapoznanie się z pracą monitoringu miejskiego. Jak prawdziwi zawodowcy operowali kamerami, wielką radość sprawiło im znalezienie kamery z podglądem na naszą placówkę. Odwiedziły również gabinet ewidencji ludności, dowiedziały się, w jaki sposób mogą otrzymać dowód osobisty.

Po słodkim odpoczynku przygotowanym przez panią Annę, dzieci ruszyły na dalsze zwiedzanie. Na zakończenie dzieci zwiedziły urząd stanu cywilnego i salę ślubów.

Serdecznie dziękujemy panu burmistrzowi Tomaszowi Luto oraz pani Annie Rawinis za miłe przyjęcie oraz zaangażowanie się w organizację czasu wolnego wychowankom Domu Św. Faustyny.

Red. Dom Św. Faustyny

 

.

 


Aktualności

Powiązane artykuły