Turystyka, noclegi, apartamenty ich zalety, wszechstronna usługa dla rodzin, turystów, biznesu

Wielu z nas ma ochotę oderwać się od czasu do czasu od rytmu spraw codziennych i zaszyć się gdzieś na odludziu albo gdzieś pośród anonimowego tłumu, gdzie nic nie zagraża naszej prywatności. Myślimy nierzadko w takich sytuacjach również o bazie wypadowej, skąd będzie łatwy dostęp do miejsc oraz klimatów, które lubimy. Choćby do restauracji lub pubu z klimatem, teatru, muzeum lub po prostu zabytków. Okazuje się, że są na to doskonałe sposoby.

Dla kogo ta oferta?

Ta oferta nie będzie oczywiście dla tych, którzy chcą się zaszyć w jakiejś głuszy, ale na pewno dla tych, którzy cenią swoją prywatność, mimo to jednak lubią miejski krwiobieg z atrakcjami na określonym poziomie i niekoniecznie za wysoką cenę. Natomiast zapewnić to może firma Absynt Apart wynajmująca luksusowe apartamenty w centrum Wrocławia, również na wrocławskim rynku. To, jedna z najstarszych w tej branży firm we Wrocławiu – z wieloletnim doświadczeniem zatrudniająca wyspecjalizowanych pracowników.

Zatem już samo miasto, jedno z centrów polskiej kultury jest tu bezspornym atutem. Gdzie mamy wyjątkowy przykład połączenia nowoczesności z historią. Zaś Absynt Apart proponuje apartamenty w samym centrum tego pięknego ośrodka, które są własnością tej firmy. I to nie w typowych kompleksach hotelowych, ale z niezbędnymi udogodnieniami bez recepcji, pokojówek i zbędnych pytań. Dzięki dogodnej lokalizacji jest możliwość zwiedzenia wszystkich najważniejszych zabytków bez używania samochodu. Do wyboru są apartamenty: typu studio, jednopokojowe, dwupokojowe, z jedną lub dwiema sypialniami. Największy apartament ma powierzchnię… 75 m kw.

Wszystko to zostało zaprojektowane przez zawodowego projektanta wnętrza i zabezpieczone w najnowocześniejszy sprzęt elektroniczny, w tym bezpłatny dostęp do WiFi. Znajdują się tu między innymi żelazka do prasowania, pralki, lodówki i zastawy kuchenne. Klimat prawie jak w domu i na dodatek ceny niższe niż w typowym hotelu. Każdy apartament ma swój oryginalny i niepowtarzalny styl.

Dodatkowe usługi

Mając na uwadze potrzeby klientów, którzy wybierają ten rodzaj noclegów pracownicy Absynt Apart starają się pomoc gościom (oczywiście w miarę ich wymagań) również w aspekcie informacji na temat miasta i okolicy. Bywają bowiem i tacy goście, którzy nie tylko apartament, ale również stolicę Małopolski traktują jako bazę wypadową do zwiedzania najbliżej okolicy.

Szczegółowe informacje na temat apartamentów znajdziemy na portalu: www.apartamentywroclawskie24.pl


Porady

Powiązane artykuły