Konkurs fotograficzny „Mój kot i ja”

Biblioteka Publiczna w Gołdapi, Zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Mój kot i ja”. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota, ogłaszamy konkurs na najciekawsze zdjęcie ze swoim (lub zaprzyjaźnionym) kotem.

Prosimy o dostarczenie fotografii w formie zdjęć (format dowolny), do pokoju nr 3 do dnia 16 lutego do 12:00. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się dnia 18 lutego 2017 roku w sobotę o 14:00 w sali nr 2 Biblioteki Publicznej w Gołdapi.

 

Regulamin konkursu „Mój kot i ja”

Konkurs zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi. Ogłoszony 7 lutego 2017 roku, skierowany do osób chętnych, posiadających zdjęcie z własnym, lub zaprzyjaźnionym kotem.

Od 7 lutego do 16 lutego w pokoju nr 3 w Bibliotece Publicznej w Gołdapi, od 10:00 do 18:00 – przyjmowane będą zdjęcia w dowolnym formacie, przedstawiające kota wraz z jego opiekunem.

Na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatne korzystanie i rozpowszechnianie przez Bibliotekę Publiczną w Gołdapi, ul. Partyzantów 31, 19-500 Gołdap, w ramach organizacji konkursu fotograficznego „Mój kot i ja” – swego wizerunku, lub wizerunku swego dziecka (wraz z imieniem i nazwiskiem), utrwalonego w postaci zdjęć z wydarzeń zorganizowanych w ramach konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się18 lutego 2017 roku (sobota), o 14:00 w sali nr 2 w Bibliotece. Nagrodzone zostaną III najciekawsze zdjęcia. Prace oceni komisja składająca się z trzech pracowników biblioteki.

 


Aktualności

Powiązane artykuły