Nasi pingpongiści w Gusiewie

W Gusiewie w obwodzie kalinigradzkim FR 5, stycznia odbył się Otwarty Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego. Wystąpiło dwóch zawodników z Gołdapi – Marek Różycki i Michał Franczak. Po eliminacjach grupowych do turnieju głównego awansowały pierwsze czwórki z dwóch grup. Z pierwszej grupy Marek Różycki awansował z pozycji drugiej, z grupy drugiej awansował Michał Michał Franczk z pozycji czwartej.

 

Po zakończonym turnieju  Marek Różycki wywalczył miejsce drugie, przegrywając różnicą setową pierwsze miejsce  z zawodnikiem z Gusiewa Dimitrim Borozincem, trzecie miejsce wywalczył zawodnik z Gusiewa Michaił Rybakowicz. Michał Franczak zakończył rywalizację na wysokim – szóstym miejscu.

Wręczono nagrody za czwarte miejsce, najmłodszemu oraz najstarszemu zawodnikowi turnieju. Sponsorem nagród była Gmina Gołdap. Po zakończonych zawodach gołdapianie otrzymali upominki od organizatorów Noworocznego Turnieju. Prowadzący podziękowali za sportową rywalizację, zaprosili wszystkich uczestników na kolejne zawody.

 

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Nasi pingpongiści w Gusiewie

  1. coś nie tak

    Turniej w Gusiewie….sponsorem nagród była gmina Gołdap-to jakiś żart?

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...