Członkowie gołdapskiego Związku Emerytów i Rencistów powitali Nowy Rok

Licznie w swojej siedzibie z własnymi koszyczkami wypełnionymi pysznościami spotkali się seniorzy, aby razem spotkać Nowy Rok. Bal sylwestrowy uświetniła piękna dekoracja sali wykonana przez zarząd związkowy wraz z Janem Piątkowskim. Przed północą Danuta i Stefan Byrowie z Suwałk, którzy od kilku lat są czynnymi członkami tutejszego związku, zostali wybrani na królową i króla balu. Jest to coroczna atrakcja imprezy.

Po tańcach – król i królowa przekazali swoje insygnia wybranym przez siebie wicekrólom, którymi zostali Daniela i Leszek Mikielscy. Przyjechali ze Śląska specjalnie, aby w tutejszym gronie powitać Nowy Rok – oboje są gołdapianami na wyjeździe i również członkami gołdapskiego związku.

Zanim wystrzeliły korki od szampana, przewodnicząca Helena Łukaszewicz i księgowa Maria Piątkowska podziękowały swoim podopiecznym za zaangażowanie, zaś związkowcy również docenili zarząd za ich pracę.

Wszyscy ochoczo tańczyli, a rytm nadawał Czesław Stawiecki. Na zdjęciach spotkanie uwieczniał Stefan Byro.

Goście rozeszli się do domów radośni i odprężeni czekając na następne spotkanie, które odbędzie się 21 stycznia z okazji Dnia Babci Dziadka.

Przewodnicząca Helena Łukaszewicz wraz z księgową Marią Piątkowską zapraszają emerytów i rencistów, by zapisywali się do tutejszego związku i nie przebywali w czterech ścianach, by również uczestniczyli w integracyjnych  spotkaniach.

 

Powiązane artykuły