Wojciech Cemel wygrał konkurs na dyrektora gołdapskiego OSiR

Konkurs na dyrektora gołdapskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wygrał Wojciech Cemel – dotychczasowy nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum Samorządowym im. Noblistów Polskich. W rozmowach kwalifikacyjnych uczestniczyło 6 osób z 8 wcześniej zgłoszonych kandydatur.

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Wojciech Cemel wygrał konkurs na dyrektora gołdapskiego OSiR

 1. Kazio

  Katastrofa

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. USA

  Nie jest źle. Pomyśl co by mogło być, gdyby dyrektorem został Kowalczyk, Jankowska lub Kowalczuk.
  Niestety dla Wojtka, za kilka miesięcy dostanie wypowiedzenie lub po zakończeniu umowy ogłoszony zostanie kolejny konkurs. A do tej pory będzie bezwolny i sterowany jak Kowalczyk. Jeżeli nie, to szybko straci nową fuchę.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. obserwator

  Panie dyrektorze miałeś spokojną robotę jako belfer z karty nauczyciela zostałeś dyrektorem na czas określony humorami władzy i szybciutko będziesz szukał zajęcia bo w oświacie reforma i się do szkoły się nie wciśniesz. Powodzenia!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Kola

  Powodzenia. W końcu osoba z wykształceniem tożsamym z pelnioną funkcją. Znamy poprzednika prawnika który wydawał na narty do tej pory w większości nieużywane kilkadziesiat tysiecy zł. Kupował m.innymi stroje sportowe i wiele innych rzeczy z ktorych część była przekazana do tej pory niewiadomo gdzie i komu. Prywata za publiczne pieniądze. Szczegóły w audycie pokontrolnym. Szczytem arogancji nadzorujacego Osir Mirosa bylo przyjecie z wykształceniem średnim osoby na stanowisko do ewidencji dowodów(ktorej sąd udowodnił falszowanie podpisów na szybie)w konkursie w którym brało udział około 15 osób z wykształceniem wyższym i kierunku administracja publiczna. Nietrzeba być nadzwyczaj bystrym by zauważyć analogię w dzialaniu Mirosa i jego sympatię do byłego układu drenujacego kieszenie Polaków , zgodnie z dewizą pokaż mi swoich kolegów a powiem ci kim jesteś.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Tadeusz

   Oj, pewne źródła mówią, że komentarz Kola idzie do sądu za naruszenie dóbr osobistych i rozpowszechnianie kłamstw:-)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 5. prokurator

  Najlepszy kwiatek 1.25 . https://www.youtube.com/watch?v=ZeLslARQoOc

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. adam

  Mam nadzieje ze tych kilka domków drewnianych które straszą i dochodu nie przynoszą nad jeziorem doprowadzi do stanu normalnosci !!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...